Rekrutacja do Szkoły Gestalt:

Zadaniem Łódzkiej Szkoły Gestalt jest przygotowanie uczestników do odpowiedzialnej i samodzielnej pracy psychoterapeutycznej z klientem. Oferujemy pełne przygotowanie merytoryczne i praktyczne w zakresie psychoterapii Gestalt.

Łódzka Szkoła Gestalt realizuje swój program dwuetapowo:

Rok Rozwojowy (Rok 0) – I Etap Szkoły Psychoterapii Gestalt

Edycja 6 – START: MAJ 2024

Serdecznie zapraszamy do przystąpienia do I Etapu 6 Edycji Łódzkiej Szkoły Gestalt. Z grupą 6 startujemy 23.05.2024. Zjazd rozpocznie się czterodniowym treningiem interpersonalnym z elementami psychoedukacji i integracji. Pełen harmonogram Roku Rozwojowego dostępny jest poniżej:

Harmonogram zajęć Szkoły Psychoterapii – Etap I Rok Rozwojowy – grupa VI: start w maju

Edycja 7 – START: WRZESIEŃ 2024

Serdecznie zapraszamy do przystąpienia do I Etapu 7 Edycji Łódzkiej Szkoły Gestalt. Z grupą 7 startujemy 19.09.2024. Zjazd rozpocznie się czterodniowym treningiem interpersonalnym z elementami psychoedukacji i integracji. Pełen harmonogram Roku Rozwojowego dostępny jest poniżej:

Harmonogram zajęć Szkoły Psychoterapii – Etap I Rok Rozwojowy – grupa VII: start we wrześniu

• Zgłoszenia przyjmujemy za pośrednictwem formularza dostępnego na stronie Szkoły.
  • Do zgłoszenia należy dołączyć CV.
  • Zapisy przyjmujemy też telefonicznie, ale wtedy również należy dosłać formularz oraz CV drogą mailową.
  • Decyzję o przyjęciu, kandydaci otrzymują w ciągu 1 dnia od wysłania zgłoszenia.
  • Następnie Szkoła przygotowuje i wysyła umowę wraz z harmonogramem płatności.
  • Kandydaci mają 7 dni na odesłanie wypełnionej i podpisanej umowy oraz wpłatę wpisowego (Pierwszej raty za szkołę).
  • Po upływie tego czasu uczestnik otrzymuje wiadomość ze Szkoły z prośbą potwierdzenia uczestnictwa, a gdy wiadomość pozostaje bez odpowiedzi, Szkoła wykreśla kandydata z listy uczestników, zwalniając miejsce dla innych zainteresowanych.
  • Koszt Etapu Rozwojowego:
    • 15 200 zł  z podziałem na płatności
    • 1 rata – wpisowe 4200 zł
    • 10 rat – 1100 zł miesięcznie

Etap Szkolny (1-3) II Etap Szkoły Psychoterapii Gestalt

Edycja 3 – START: WRZESIEŃ 2024

Aktualnie trwa nabór na 3 edycję II Etapu Łódzkiej Szkoły Gestalt. W związku z pojawiającymi się pytaniami odnośnie uruchomienia naboru na II Etap Szkoły, postanowiliśmy wyjść Państwu naprzeciw i równolegle z naborem na rok rozwojowy uruchomić nabór na dalszy etap.

Start: 26.09.2024

• Zgłoszenia przyjmujemy poprzez formularz zgłoszeniowy.
  • Uczestnik ma ukończony I Etap szkolenia w Łódzkiej Szkole Gestalt bądź w innej Szkole tej samej modalności.
  • Jeśli I Etap Szkoły był ukończony w innym Instytucie, niezbędne jest dosłanie zaświadczenia ukończenia I Etapu z podpisem jednostki szkolącej.
  • Uczestnik przystępuje do rozmowy kwalifikacyjnej, która kończy się pozytywną decyzją komisji o przyjęciu.
  • O rozmowie kwalifikacyjnej, uczestnicy szkolenia będą informowani do kilku dni po zakończeniu I Etapu
  • O wyniku rozmowy uczestnik dowie się w przeciągu 3 dni roboczych. Jeśli decyzja będzie negatywna, komisja przedstawi podwód decyzji oraz udzieli wskazówek, nad jakim obszarem należy jeszcze popracować.
  • Koszt Etapu II Szkoły:
    • 40 200 zł z podziałem na płatności