Godziny pracy Łódzkiej Szkoły Gestalt

Jednym z założeń Łódzkiej Szkoły Gestalt jest umożliwienie kontaktu z osobami odpowiedzialnymi za różne obszary funkcjonowania Szkoły. Poniżej podajemy kontakt do osób, do których zawsze można się zgłosić celem uzyskania większej ilości informacji. 

  • Kontakt z koordynatorką:

Osobą odpowiedzialną za biuro i wszelkie kwestie administracyjne jest Ewelina Paszkiewicz – Pietruczuk. Dyżury stacjonarne pełni we wszystkie piątki w terminach, w których odbywają się zajęcia w godzinach 10:00 – 15:00. W tym czasie osobiście odpowie na wszelkie pytania związane ze Szkołą. Ponadto od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00 – 15:00 jest dostępna zarówno mailowo:

  1. [email protected]
  2. jak i telefonicznie: 575 591 555

Ewelina Paszkiewicz-Pietruczuk jest dedykowaną osobą, która zapewnia sprawne funkcjonowanie biura oraz udziela niezbędnych informacji oraz wsparcia wszystkim zainteresowanym. Dzięki jej zaangażowaniu i dostępności, uczestnicy mogą szybko i skutecznie załatwiać wszelkie sprawy administracyjne związane ze Szkołą Gestalt.

Zapraszamy do kontaktu!


Aby umówić się na spotkanie z Dyrekcją, należy uprzednio skontaktować się z biurem Łódzkiej Szkoły Gestalt. Biuro ustali termin spotkania i powróci do Państwa z odpowiedzią. 

Zapraszamy do kontaktu!


  • Godziny pracy Łódzkiej Szkoły Gestalt Kontakt z administracją:

Gdyby zaistniała jakakolwiek trudność ze skontaktowaniem się z Eweliną Paszkiewicz-Pietruczuk, Szkoła proponuje alternatywny telefon do administracji: Adrianna Krawczyk – 793 427 777

Zapraszamy do kontaktu!

Jesteśmy zawsze gotowi służyć pomocą i wsparciem wszystkim zainteresowanym oraz naszym studentom w każdej kwestii. Niezależnie od tego, czy są Państwo zewnętrznymi interesantami, czy uczestnikami naszej szkoły, nasze drzwi są dla Państwa zawsze otwarte. Zapewniamy profesjonalną obsługę oraz nasze pełne zaangażowanie, aby odpowiedzieć na Państwa pytania, rozwiać wątpliwości lub omówić Państwa potrzeby. Nasz zespół biura jest do dyspozycji, aby umówić spotkanie z Dyrekcją lub udzielić wszelkich niezbędnych informacji. Liczymy się z Państwa potrzebami i staramy się zapewnić najlepsze wsparcie, aby mogli Państwo osiągnąć swoje cele edukacyjne i rozwojowe.