Łódzka Szkoła Psychoterapii Gestalt

LGBTQ+ Friendly Łódzka Szkoła Gestalt

Warsztaty dla terapeutów/psychologów

Warsztaty dla terapeutów/psychologów w Łódzkiej Szkole Gestalt

Poniżej prezentujemy warsztaty dla Terapeutów / Psychoterapeutów / Psychologów które nie są związane z nurtem Gestalt – proponowane warsztaty nie są uwzględniane w ramach formy „free choice” służą jedynie jako ogólny rozwój w zawodzie Terapeuty / Psychoterapeuty / Psychologa.

Warsztaty dla terapeutów/psychologów – cele

Warsztaty dla terapeutów, psychoterapeutów i psychologów stanowią nieocenioną okazję do rozwoju zawodowego. Choć niezwiązane z nurtem Gestalt, te dedykowane zajęcia oferują cenne narzędzia i wiedzę, aby poszerzyć kompetencje w pracy terapeutycznej. Poprzez interaktywne sesje, uczestnicy zdobywają nowe umiejętności, doskonalą techniki komunikacji i pogłębiają zrozumienie procesów psychoterapeutycznych. Warsztaty są ukierunkowane na rozwijanie zdolności terapeutycznych, poszerzanie perspektyw oraz zapewniają możliwość wymiany doświadczeń z innymi profesjonalistami. To doskonała okazja, aby zacieśnić więzy społeczności terapeutycznej i stale podnosić jakość i efektywność pracy zawodowej.

Warsztaty dla terapeutów/psychologów

Termin:07.09.2024r. - 07.09.2024r.

Prowadzący:Michał Kupis

Inkluzywność w kontakcie z osobami transpłciowymi i niebinarnymi: podstawowe zagadnienia – warsztat z psychologiem Michałem Kupisem Opis warsztatu: Szkolenie będzie miało charakter wprowadzający i dotyczyć będzie podstawowych pojęć związanych z transpłciowością. Dedykowane jest osobom,...