Infrastruktura Szkoły Gestalt - Sale Szkoleniowe - Biblioteka - Bufet Kawowy - Nocleg - Parkingi i dojazd. Łódzka Szkoła Psychoterapii.

Z myślą o studentach

Infrastruktura Szkoły Gestalt została zaprojektowana z myślą o studentach. Szkoła zapewnia wygodne, w pełni wyposażone sale jak również wszelkie pomoce dydaktyczne.

Infrastruktura Szkoły Gestalt to nie tylko sale szkoleniowe, ale również:

  • biblioteka,
  • bufet kawowy
  • inspirujące otoczenie Szkoły – ulica Piotrkowska, która zachwyca urokiem i bogatą historią, przyciągając odwiedzających swoim malowniczym charakterem. Jej niepowtarzalny klimat i zróżnicowana oferta kulturalna sprawiają, że może stać się inspirującym miejscem dla studentów.

Sale szkoleniowe

Siedziba Łódzkiej Szkoły Gestalt mieści się przy ul. Piotrkowskiej 125. Budynek został przystosowany w sposób spełniający wszelkie potrzeby Szkoły Psychoterapii. W Szkole znajduję się 6 sal szkoleniowych, które są w pełni wyposażone w tradycyjne jak i niestandardowe pomoce dydaktyczne. Sale szkoleniowe są jasne, ciche i przestronne, co uprzyjemni pracę w 12 – 14 osobowych grupach. Zajęcia odbywają się na materacach.

Biblioteka

Łódzka Szkoła Gestalt wyposażona jest w bibliotekę, w której Studenci znajdą wiele ciekawych książek, artykułów czy czasopism z zakresu psychologii i psychoterapii. W bibliotece znajduje się również kącik czytelniczy, który pozwoli naszym Studentom wstępnie zapoznać się z literaturą. Biblioteka pełni u nas nie tylko funkcję edukacyjną i badawczą, ale również społeczną i rekreacyjną.

Bufet kawowy

Do dyspozycji Studentów jest przestronny bufet kawowy. To miejsce pozwala naszym studentom na chwilę się zatrzymać, napić się dobrej kawy czy herbaty i zrelaksować się podczas przerw.

Polecany Nocleg

Wychodząc naprzeciw naszym dojeżdżającym Studentom, umieściliśmy na naszej stronie listę polecanych przez nas hoteli wraz z listą miejsc, które warto zobaczyć podczas pobytu w Łodzi. Wszelkie informacje zawarte są w zakładce: “Hotele i atrakcje w pobliżu”.

Parking i Dojazd

W związku z tym, iż siedziba Szkoły znajduje się przy głównej ulicy Łodzi (w tej części ulica Piotrkowska jest deptakiem wyłączonym z ruchu pojazdów mechanicznych), przygotowaliśmy naszym Studentom listę godnych polecenia parkingów i wskazówki dojazdu. Informacje na ten temat zawarte są na stronie Szkoły w zakładce KONTAKT pod nazwami: “Parkingi” oraz “Dojazd”.