Sale szkoleniowe Łódzkiej Szkoły Gestalt

Wszystkie zajęcia stacjonarne odbywają się w siedzibie Łódzkiej Szkoły Psychoterapii Gestalt przy ul. Piotrkowskiej 125 w Łodzi.

Dysponujemy 6 salami szkoleniowymi na dobudowanym w 1897 roku trzecim piętrze kamienicy, z czego 3 największe sale – 20-osobowe – przystosowane zostały do potrzeb ŁSG. Każda wyposażona jest w rzutnik, kamerę, głośniki, flipchart, materace gimnastyczne – sprzęt potrzebny do prowadzenia zajęć teoretycznych jak i praktycznych.

Wszystkie sale szkoleniowe są duże, wysokie, przestronne, utrzymane w neutralnych barwach, a pomimo remontu posiadają swój niezwykły charakter dziewiętnastowiecznej kamienicy.

Szkoła dysponuje również przestrzenią bufetową, w której podczas przerw, przed zajęciami oraz po nich Studenci mogą skorzystać z naszego serwisu kawowego. Zapewniamy profesjonalny ekspres do kawy, herbaty (około 30 rodzajów różnych herbat), wodę, słodki poczęstunek (ciasto, ciastka), owoce (zazwyczaj jabłka). 

Szkoła nie zapewnia lunchu/obiadu ani noclegu dla Studentów, jednak na stronie mogą Państwo znaleźć informacje, mające na celu maksymalne ułatwienie i uprzyjemnienie Studentom pobytów w Łodzi w trakcie zjazdów.