Joanna Sawicz - trenerka, psychoterapeutka Gestalt, nauczycielka mindfulness, specjalistka terapii uzależnień. - Łódzka Szkoła Gestalt.

Joanna Sawicz - Łódzka Szkoła Gestalt | trener

Joanna Sawicz – trenerka; superwizorka

Największa wartością dla mnie jest ludzkie życie i jego jakość. Jestem zaszczycona, kiedy Drugi Człowiek wpuszcza mnie do swego świata i mogę towarzyszyć mu w przyjrzeniu się różnym jego aspektom i tego, co pojawia się we współtworzącym polu. Jest to fascynujący proces, w którym z ciekawością obserwuję jak kontakt z Drugim wpływa też na mnie.W trakcie procesu jestem z uważnością jak możemy być razem, Tu i Teraz,  jednocześnie z poszanowaniem swej odrębności i różnorodności.

Lubię czytać książki, łączyć się z naturą w jej zapachach, dźwiękach i barwach. Lubię pobyć w ciszy i rozmyślać. Prywatnie mam córkę – nastolatkę oraz psa.

Joanna Sawicz – doświadczenie:

Jestem Certyfikowaną Psychoterapeutką Gestalt (European Association for Gestalt Therapy) oraz trenerem rozwoju osobistego. Ukończyłam 4-letnią Szkołę Trenerów i Psychoterapeutów w Instytucie Terapii Gestalt w Krakowie w 2015 r. Jestem również od stycznia 2022 r. Certyfikowaną Nauczycielką Mindfulness przez Polski Instytut Mindfulness w Warszawie. Prowadzę Kursy Redukcji Stresu oparte o Uważność MBSR.

Jeśli chodzi o studia wyższe to ukończyłam kierunek Pedagogiki Pracy Socjalnej na Uniwersytecie Zielonogórskim w 2003 r. Jestem też od 2009 r. Specjalistą Psychoterapii Uzależnień. W lipcu 2022 r. rozpoczęłam Szkołę Superwizorów we współpracy z Carmen Vazquez Bandin (Centro de Terapia y Psicologia w Madrycie).

Od 2004r. Joanna Sawicz związana jest z różnymi formami i instytucjami w profesjonalnej pomocy ludziom. Jako gestaltystka pracuje od 201 r. Jej klientami są osoby dorosłe oraz młodzież.

Dbając o wysoką jakość swojej pracy Joanna Sawicz uczestniczy w stałej superwizji.