fbpx

Łódzka Szkoła Psychoterapii Gestalt

Łódzka Szkoła Gestalt logo
LGBTQ+ Friendly Łódzka Szkoła Gestalt

Webinary Gestalt

Webinary Gestalt to nowoczesna i efektywna forma zdobywania wiedzy i umiejętności w nurcie Gestalt. Dla terapeutów, psychoterapeutów i psychologów, którzy pragną pogłębić swoje zrozumienie tej terapeutycznej filozofii, webinary stanowią doskonałą opcję. Podczas tych interaktywnych zajęć online, uczestnicy mogą uczestniczyć w

  • prezentacjach prowadzonych przez doświadczonych ekspertów Gestalt,
  • a także w ćwiczeniach
  • i dyskusjach.

Webinary pozwalają na elastyczne dostosowanie nauki do własnego harmonogramu, eliminując konieczność podróżowania i umożliwiając dostęp do wiedzy z dowolnego miejsca.

Webinary gestalt – cele

Dzięki webinariom, terapeuci i psychoterapeuci mogą zdobywać nową wiedzę, doskonalić umiejętności praktyczne i rozwijać swoje zdolności terapeutyczne. To innowacyjna i wygodna opcja, aby nieustannie podnosić jakość i skuteczność pracy zawodowej, łącząc teorię z praktyką w komfortowym środowisku online.

Webinaria odbywające się w Łódzkiej Szkole Gestalt to wydarzenia, które można wziąć pod uwagę, podczas szukania zajęć rozwojowych Gestalt w ramach formy „free choice”.

Webinary Gestalt

Termin:05.09.2024r. - 05.09.2024r.

Prowadzący:Łódzka Szkoła Gestalt

Edycja 3 – Dzień otwarty w Łódzkiej Szkole Gestalt – spotkanie online! Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych na wyjątkowe wydarzenie – nasz Dzień Otwarty online w Łódzkiej Szkole Psychoterapii Gestalt, który odbędzie się 5 września...