Łódzka Szkoła Psychoterapii Gestalt

Łódzka Szkoła Gestalt logo
LGBTQ+ Friendly Łódzka Szkoła Gestalt

Konferencje Gestalt

Konferencje Gestalt to cykliczne spotkania dla praktyków gestalt z innych krajów odbywające się w Łódzkiej Szkole Gestalt – Piotrkowska 125 w Łodzi.

Drodzy koledzy, praktykujący gestalt w Polsce, mamy przyjemność zaprosić Was na profesjonalne spotkania networkingowe, które odbywają się w Łodzi. Oficjalnymi językami festiwalu są: Polski, Ukraiński, Białoruski.

Dlaczego warto wziąć udział w konferencji?

• Networking to zabawa, radość z kontaktu; będziesz cieszyć się spotkaniami z innymi ludźmi!
  • Komunikacja międzykulturowa w przestrzeni gestalt jest czymś wyjątkowym, wzbogacającym osobiście i zawodowo!
  • Dzielenie się informacjami o dostępnych w Polsce zasobach wsparcia osobistego i zawodowego nakarmi Cię smacznym jedzeniem gestalt!
  • Konferencja to intensywny sposób na poznanie społeczności gestalt „tu i teraz” w Polsce.