Trenerzy współpracujący z Łódzką Szkołą Gestalt przy dotychczasowych oraz nadchodzących wydarzeniach organizowanych przez Szkołę lub we współpracy z nią:

Peter Philippson

Peter pracuje jako psychoterapeuta od 36 lat. Jest byłym prezesem Międzynarodowego Stowarzyszenia na rzecz Rozwoju Terapii Gestalt. Peter jest autorem książek „Self in Relation”, pub. Gestalt Journal Press, „The Emergent Self” wyd. Karnac/UKCP, „Terapia Gestalt: Roots and Branches” pub. Karnac i „The 'Active Principle’ in Gestalt Therapy and Other Essays” oraz wielu innych rozdziałów i artykułów.

John Gillespie

John jest wykwalifikowanym praktykiem gestalt i psychoterapeutą (MA Gestalt Therapy/Diploma in Counselling). Jest założycielem i dyrektorem naczelnym New Gestalt Voices. Posiada ogromne doświadczenie w pracy z osobami borykającymi się z traumą we wczesnym okresie życia, samotnością, wstydem, uzależnieniami, trudnościami w relacjach, lękiem/depresją, płcią/seksualnością, żalem i pytaniami o cel życia.

Rafael Cortina

Jako terapeuta dwujęzyczny (angielsko-hiszpański) pracował w Meksyku i Stanach Zjednoczonych. Posiada ponad 20 letnie doświadczenie w pracy z osobami, parami, rodzinami i grupami. Jest magistrem psychologii w zakresie doradztwa oraz magistrem administracji biznesowej z naciskiem na marketing. Studia ukończył w National University w San Diego. Obecnie jest członkiem wydziału adiunkta na National University oraz redaktorem/członkiem zarządu International Association of Advancement in Gestalt Therapy. Posiada ogromne doświadczenie w pracy z osobami z zaburzeniami nastroju i zaburzeniami  lękowymi, uzależnieniami, żałobą i stratą, podwójną diagnozą, pracą z traumą, LGBTQ+, doradztwem w zakresie HIV/AIDS, pracą ze snem, terapią par i psychoterapią zorientowaną na Gestalt.

Marten Bos

Terapeuta EAGT, superwizor, coach. Trener Holenderskiego Instytutu Gestalt (NSG). Jest także trenerem GPO. Skupia się na pracy z wykluczeniem i różnorodnością.

Tara Konrad

Tara Konrad praktykuje Gestalt od 1999 roku, jest superwizorką od 2013 roku. Trenerka Kijowskiego Uniwersytetu Gestalt.

Ludmila Batalina

Psycholog kliniczny, psychoterapeuta. Trener, psycholog-metodolog, superwizor w centrum edukacyjnym „Przestrzeń tolerancji”. Superwizor dla Tbilisi Shelter City. Trener grup superwizorów w Szkole Humanistycznej Psychologii Dziecka i Psychoterapii „Humanity” afiliowanej przy Kijowskim Uniwersytecie Gestalt. Autor i trener specjalistycznego programu szkoleniowego „Humanistyczne podejście w pracy z dziećmi i rodzinami”.

Larysa Didkovska

Doktor psychologii, praktyk gestalt, prezes Ukraińskiego Stowarzyszenia Terapii Gestalt, profesor nadzwyczajny psychologii na Lwowskim Uniwersytecie Narodowym.