Kilka słów o Łódzkiej szkole Gestalt

Łódzka Szkoła Gestalt – Zadaniem ŁSG jest przygotowanie Studentów do pracy w zawodzie Psychoterapeuty Gestalt, przy spełnieniu wszystkich standardów Stowarzyszenia EAGT, pod które Szkoła podlega. Dzięki temu uczestnik, po ukończeniu 4-letniego procesu kształcenia, będzie mógł ubiegać się o Certyfikat EAGT (European Association for Gestalt Therapy). Szkolenie przebiega dwuetapowo:

• Etap I Rozwojowy – tzw. rok rozwojowy, przygotowujący do drugiego etapu. Jest wstępem do teorii i praktyki Gestalt.
  • Etap II Szkolny – 3-letni program nabywania kompetencji do pracy psychoterapeutycznej.

Zapraszamy Cię do zapoznania się z ofertą proponowaną przez Łódzką Szkołę Gestalt. Pracujemy według standardów Europejskiego Stowarzyszenia Psychoterapii Gestalt – EAGT.

Informacje zawarte na naszej stronie pozwolą Ci zgłębić wiedzę o Szkole Gestalt, na temat metody Gestalt, jak również wymagań na późniejszym etapie, w drodze do certyfikacji.

Zachęcamy do zapoznania się z programem Łódzkiej Szkoły Gestalt. W razie pytań służymy pomocą i serdecznie zapraszamy do kontaktu!

Łódzka Szkoła Gestalt – kilka słów od nas

Witamy Cię na stronie Łódzkiej Szkoły Gestalt!

To dobry pierwszy krok, jeśli chcesz rozpocząć pracę nad własnym rozwojem. Nauczysz się świadomego spostrzegania i działania, koncentrowania się na przeżyciach „tu i teraz”, z większą uważnością spojrzysz na drugiego człowieka, ale też na siebie. To postaramy Ci się przekazać.

Nasza strona jest pewnego rodzaju wskazówką. Mamy nadzieję, że pozwoli Ci zgłębić wiedzę na temat historii i wiedzy ogólnej metody Gestalt, założycieli jak również znajdziesz w nim odpowiedzi na ważne dla Ciebie pytania. Dowiesz się też o procesie kształcenia czy procesie certyfikacji. Będziesz mógł/ła zapoznać się z polecaną przez nasz Zespół literaturą w zakładce: Biblioteka. Jeśli zaś będziesz chciał/a porozmawiać z nami osobiście lub telefonicznie – zapraszamy! Wszystkie niezbędne informacje dotyczące pełnego procesu kształcenia w Łódzkiej Szkole Gestalt uzyskasz kontaktując się z nami telefonicznie i mailowo.

Kontakt telefoniczny:

• Biuro Łódzkiej Szkoły Psychoterapii Gestalt – 575 591 555
  • Telefon Alternatywny, w razie trudności z kontaktem – 793 427 777

Kontakt mailowy:

Z pozdrowieniami,

Zespół Łódzkiej Szkoły Gestalt.