Współpraca i dbałość o relacje to jedne z naszych kluczowych wartości. Łódzka Szkoła Psychoterapii Gestalt jest wynikiem naszego stale postępującego rozwoju i ciekawości świata, staramy się jednak nie zapominać o naszych korzeniach, jak również mamy świadomość inspiracji oraz pomocy z zewnątrz, której możemy doświadczać na co dzień i za które jesteśmy niezwykle wdzięczni. Efekty, które możemy Państwu przedstawić, są wypadkową kilku Instytucji i wspaniałych Ludzi, którzy popchnęli nas do założenia Łódzkiej Szkoły Gestalt. Gorąco zachęcamy do poznania i otwarcia się na wszelkie jakości proponowane przez firmy współpracujące ze Szkołą.

Współpraca z KM Studio – wspieramy ludzi w ich działaniach zmierzających do rozwoju.

Co jest potrzebne, by osiągnąć sukces?

Na pewno wiedza i umiejętności praktyczne, ale to nie wystarczy. Co jeszcze? Świadome kierowanie swoimi emocjami, tak, by uważnie słuchać innych, wyczuwać nowe trendy, mieć odwagę iść do przodu. Do tego jeszcze charyzma i zaangażowanie w swoje działania. Ale to też nie wystarczy, bo pasja jednej osoby to za mało, by podejmować duże wyzwania. Potrzebna jest jeszcze umiejętność „zarażania swoją energią” innych, tak, by postępowali świadomie, uczciwie, oraz by ich cele były zbieżne z celami firmy. Wtedy można wspólnie zrobić coś użytecznego.

KM Studio – szkolenia istnieje się na rynku od 2004 roku i stopniowo rozszerzała profil działalności o szkolenia grupowe i indywidualne dla biznesu i administracji publicznej. W ofercie ma kursy interpersonalne (z zakresu rozwoju osobistego, szkolenia sprzedażowe oraz kursy managerskie) oraz informatyczne (z zakresu obsługi komputera, baz danych, Internetu, programowania, administrowania systemami, grafiki komputerowej).

Współpraca z Pracownią Psychologiczną w KM Studio – nowa formuła spotkań w KM Studio, skierowana do prywatnych odbiorców.

W tej przestrzeni przygotowaliśmy zarówno sesje indywidualne z naszymi psychologami i psychoterapeutami, jak i zajęcia grupowe. W odróżnieniu od szkoleń w KM Studio, treningi i sesje indywidualne w ramach Pracowni Psychologicznej mają charakter pracy na procesie, nie opierają się na scenariuszu zajęć, tylko na tym, co dzieje się w ramach dynamiki grupy (czy spotkania indywidualnego).

Warsztaty są zaplanowane na dłuższy czas (3 lub 4 dni, czyli kilkadziesiąt godzin) i pomyślane tak, aby Uczestnicy mieli możliwość wejść głęboko w to, co się w nich dzieje, popracować nad emocjami, przekonaniami, nawykami myślenia i działania, popracować z ciałem a nie tylko dotknąć tematu i dostać narzędzia do pracy nad sobą.

Dlatego…

Jeśli masz ochotę na rozwój osobisty w oparciu o głęboki kontakt z drugim człowiekiem, jeśli jest w Tobie pragnienie do spotkania się z tym, co w Tobie trudne, ważne, co domaga się troski, jeśli lubisz pracę nad sobą opartą na tym, co „tu i teraz”, zapraszamy do wyruszenia w podróż w głąb siebie w naszym towarzystwie.

Pracownia psychologiczna – formy współpracy: