Krzysztof Kościółek - Łódzka Szkoła Gestalt | zdjęcie trenera

Nazywam się Krzysztof Kościółek. Jestem superwizorem, certyfikowanym psychoterapeutą Gestalt, seksuologiem, trenerem grupowym, nauczycielem zawodu psychoterapeuty. Jestem założycielem Centrum Psychoterapii Przestworza.

Posiadam certyfikat European Association for Gestalt Therapy. Przygotowuję przyszłych psychoteraputów do zawodu w Łodzkiej Szkole Gestalt oraz Instytucie Gestalt w Krakowie.

Specjalizuję się w pracy z osobami LGBTQ+/GSRD, zarówno tymi, którzy właśnie odkryli swoją tożsamość (seksualną, płciową, relacyjną lub kinkową) i mają trudności w jej akceptacji. Jak również tymi, którzy doświadczają problemów w relacjach, czy sferze seksualnej. Pracuję z osobami transpłciowymi oraz niebinarnymi przeżywającymi odrzucenie ze strony rodziny i znajomych lub borykają się z innymi problemami wymagającymi psychoterapii. Podchodzę z szacunkiem do swobodnej ekspresji różnorodności płciowej, seksualnej i relacyjnej.

Relacja terapeutyczna jest dla mnie przestrzenią, w której osoby (bez względu na swoje: problemy, orientację, wyznanie, przekonania, rasę i kolor skóry) mogą liczyć na szacunek i zrozumienie. Nie tylko dla problemów, z którymi przychodzą, ale przede wszystkim dla siebie jako człowieka.