Krzysztof Kościółek Psychoterapeuta Gestalt, seksuolog, trenerem grupow, superwizor. Certyfikat EAGT. Łódzka Szkoła Gestalt

Krzysztof Kościółek - Łódzka Szkoła Gestalt | zdjęcie trenera

Krzysztof Kościółek – trener

Nazywam się Krzysztof Kościółek. Jestem superwizorem, certyfikowanym psychoterapeutą Gestalt, seksuologiem, trenerem grupowym, nauczycielem zawodu psychoterapeuty. Jestem założycielem Centrum Psychoterapii Przestworza.

Relacja terapeutyczna jest dla mnie przestrzenią, w której osoby (bez względu na swoje: problemy, orientację, wyznanie, przekonania, rasę i kolor skóry) mogą liczyć na szacunek i zrozumienie. Nie tylko dla problemów, z którymi przychodzą, ale przede wszystkim dla siebie jako człowieka.

Krzysztof Kościółek – doświadczenie:

Posiadam certyfikat European Association for Gestalt Therapy. Przygotowuję przyszłych psychoteraputów do zawodu w Łodzkiej Szkole Gestalt oraz Instytucie Gestalt w Krakowie.

Specjalizuję się w pracy z osobami LGBTQ+/GSRD, zarówno tymi, którzy właśnie odkryli swoją tożsamość (seksualną, płciową, relacyjną lub kinkową) i mają trudności w jej akceptacji. Jak również tymi, którzy doświadczają problemów w relacjach, czy sferze seksualnej. Pracuję z osobami transpłciowymi oraz niebinarnymi przeżywającymi odrzucenie ze strony rodziny i znajomych lub borykają się z innymi problemami wymagającymi psychoterapii. Podchodzę z szacunkiem do swobodnej ekspresji różnorodności płciowej, seksualnej i relacyjnej.