Szkoła Psychoterapeutów Gestalt - Zadaniem Szkoły jest przygotowanie uczestników do odpowiedzialnej i samodzielnej pracy psychoterapeutycznej.

Zadania Szkoły Psychoterapeutów Gestalt

Szkoła Psychoterapeutów Gestalt – Misją Szkoły jest zapewnienie uczestnikom kompleksowego przygotowania do prowadzenia odpowiedzialnej i niezależnej pracy psychoterapeutycznej. Łódzka Szkoła Gestalt oferuje wszechstronne przygotowanie zarówno teoretyczne, jak i praktyczne w tym obszarze, zgodne z wytycznymi Europejskiego Stowarzyszenia Psychoterapii Gestalt (EAGT), któremu podlega. Program kształcenia, trwający cztery lata, jest zaprojektowany tak, aby spełnić najwyższe standardy i wymagania EAGT. Po zakończeniu pełnego procesu edukacyjnego absolwent ma możliwość ubiegania się o certyfikat EAGT (European Association for Gestalt Therapy), co potwierdza jego kompetencje i umiejętności w zakresie terapii Gestalt.

Szkoła Psychoterapeutów Gestalt - co warto wiedzieć wybierając Szkołę Psychoterapii?

• Czym charakteryzuje się dany nurt?
  • Czy założenia danego nurtu są zgodne z naszymi przekonaniami, wartościami?
  • Jakie są kryteria przyjęć do danej Szkoły?
  • Czy program spełnia standardy Stowarzyszenia danej modalności?
  • Czy ukończenie Szkoły daje pełne uprawnienia do wykonywania zawodu psychoterapeuty w danej modalności?
  • Jak wygląda system zaliczeń i egzaminów?
  • Czy ukończenie pełnego, czteroletniego szkolenia daje możliwość ubiegania się o certyfikat Stowarzyszenia, pod które podlega Szkoła Psychoterapeutów?
  • Jakie wymagania należy spełnić, aby móc w przyszłości ubiegać się o certyfikat?

Jeśli interesuje Cię praca w nurcie Gestalt, na tej stronie znajdziesz odpowiedzi na wszystkie powyższe pytania. Jeśli masz inne, chętnie na nie odpowiemy. Jesteśmy dostępni:

Mailowo: [email protected]

Telefonicznie: 575 591 555