Biblioteka Gestalt Łódzkiej Szkoły Gestalt zaopatrzona jest w wiele interesujących książek z zakresu psychologii i psychoterapii.

Biblioteka Gestalt w Łódzkiej Szkole Psychoterapii Gestalt zaopatrzona jest w wiele interesujących książek.

Łódzka Szkoła Gestalt wyposażona jest w bibliotekę, w której Studenci znajdą wiele ciekawych materiałów związanych z nurtem Gestalt i nie tylko. Wiele z pozycji znajdujących się w bibliotece Szkoła umieszczać będzie na stronie w wersji elektronicznej. Będą to książki, artykuły, czasopisma, wszystko to, co pomoże pozyskać dodatkową wiedzę z zakresu psychologii i psychoterapii. Zarówno w bibliotece znajdującej się w Siedzibie Łódzkiej Szkoły Gestalt, jak również w naszej bibliotece internetowej, materiały będą regularnie uzupełniane. W bibliotece Szkoły znajduje się również kącik czytelniczy, który pozwoli naszym Studentom w ciszy zapoznać się z polecaną przez nas literaturą. Naszym celem jest, aby biblioteka pełniła nie tylko funkcję edukacyjną i badawczą, ale również społeczną i rekreacyjną.

Biblioteka Łódzkiej Szkoły Gestalt – zasady wypożyczania książek

  1. Studenci proszeni będą o wypełnienie karty bibliotecznej, znajdującej się w bibliotece Szkoły.
  2. Jednorazowo studenci mają możliwość wypożyczenia maksymalnie 5 lektur.
  3. Studenci zobowiązują się do oddania książek w terminie nie dłuższym niż 1 miesiąc od momentu wypożyczenia.

Godziny otwarcia Biblioteki

Łódzkiej Szkole Gestalt bardzo zależy, aby Studenci mieli regularny dostęp do wszelkich materiałów z zakresu psychologii i psychoterapii, dlatego też biblioteka jest czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00 – 15:00.

Polecana literatura – Bibliotekagestalt.pl

Łódzka Szkoła Gestalt poleca również literaturę znajdującą się na stronie BibliotekaGestalt.pl. Na tej stronie znajdziesz wyłącznie legalne, publicznie dostępne książki, artykuły czy materiały audio/wideo z zakresu psychoterapii Gestalt. BibliotekaGestalt.pl to miejsce stworzone dla społeczności Gestalt po to, aby ułatwiać dostęp do wiedzy czy inspirować do dyskusji merytorycznych. Ponadto jest otwarta na współpracę i przyjmuje materiały autorów oraz informacje prasowe na temat wydarzeń ze świata Gestaltu.

Katalog Biblioteki Gestalt z pewnością ułatwi Ci znalezienie interesujących materiałów. Wszystko ułożone jest w porządku alfabetycznym, a na wstępie wyróżnione są gestaltowe nowości.

Łódzka Szkoła Gestalt bez wątpienia poleca tą stronę. Zachęcamy do lektury!