Warsztat gestalt: Praca terapeutyczna z tematem agresji.

 • Prowadzący: Peter Philippson
 • Organizator: Łódzka Szkoła Gestalt
 • Termin: 15 października 2024 10:00 – 16 października 2024 19:00
 • Dni warsztatu: Wtorek, środa
 • Ilość godzin: 20 godzin szkoleniowych
 • Miejsce: Siedziba Łódzkiej Szkoły Gestalt, ul. Piotrkowska 125, Łódź
 • Cena: 1000 zł
 • Płatność: Paypal lub Przelew bankowy
 • Język: Angielski
 • Tłumaczenie: Rosyjskie
 • Free choice: Tak
 • Dla kogo: Dla psychoterapeutów i terapeutów w szkoleniu Gestalt

Warsztat gestalt: Praca terapeutyczna z tematem agresji – Peter Philippson (tłum. rosyjskie)

Obecnie, wraz z wojnami w całym regionie, jesteśmy świadkami ogromnego poziomu agresji wśród ludzi. Obrazy z Ukrainy, Palestyny, Izraela wyglądają bardzo podobnie. Co się dzieje? Dlaczego jedna istota ludzka nagle zaczyna być tak agresywna wobec drugiej? Człowiek jest najbardziej przerażającym gatunkiem, jaki kiedykolwiek istniał na tym świecie. Ale jednocześnie to właśnie ten gatunek zdołał stworzyć wiele piękna, często genialnych dzieł sztuki i wykazać się tak głęboką ekspresją kreatywności. Tak więc, z jednej strony jesteśmy tak zręczni w niszczeniu, ale z drugiej strony jesteśmy również zręczni w uzdrawianiu siebie nawzajem.

Aktywne i pasywne części są warte eksploracji, aby iść naprzód z naszą świadomością na temat zjawiska zachodzącego w naszym polu tu i teraz.

W tym warsztacie zamierzamy zbadać agresję, zarówno aktywną, jak i pasywną, twórczą i destrukcyjną. Zamierzamy mieszać formaty: od teorii po eksperymenty i wiele eksploracji. Nasza współtworzona przestrzeń z pewnością będzie pełna agresji, ale naprawdę wzbogacająca! Zapraszamy na naszą łódź do Łodzi!

Warsztat gestalt: praca terapeutyczna z tematem agresji Prowadzony będzie w języku angielskim i tłumaczony na język rosyjski.

Więcej informacji odnośnie wydarzenia oraz formularz zgłoszeniowy do zapisów, dostępny w wydarzeniu.