Małgorzata Cynker

Małgorzata Cynker - Łódzka Szkoła Gestalt - zdjęcie trenera

Starszy Trener

Jako psychoterapeutka Gestalt pracuję od 2004 roku, posiadam certyfikat EAGT i EAP. Ukończyłam Metanoia Institute w Londynie. Jestem również psychologiem (absolwentką Uniwersytetu Łódzkiego), psychoonkologiem (ukończyłam podyplomowe studia na UJ) i trenerem (Holistyczna Szkoła Trenerów).

Od 2009 r mieszkam w Łodzi gdzie prowadzę prywatną praktykę psychoterapeutyczną. Współpracuję z Łódzką Szkołą Filmową w ramach świadczenia opieki terapeutycznej dla studentów. Jako psycholog od wielu lat pracuję w opiece paliatywnej (wcześniej szpital, teraz hospicjum domowe). Trenersko współpracuję z Centrum Counselingu Gestalt w Krakowie.

Pracuję z dorosłymi klientami doświadczającymi kryzysów życiowych, strat (w tym żałoby), trudności interpersonalnych, zaburzeń nastroju. Bliskie mi są wątki egzystencjalne (wybór, samotność, wolność, sens życia). Pracuję również z parami.

Zarówno w pracy jak i w życiu bliski jest mi szacunek do człowieka w jego różnorodności, elastyczność w interakcji ze światem i ludźmi, troska o całościowy dobrostan ludzkiego funkcjonowania. Cenię równowagę, zarówno w sobie jak i przestrzeni, którą stwarzam wokół siebie.