Dominika Plisiecka - Pracę w obszarze terapii zaczęłam zaraz po studiach. Z Gestaltem na stałe jestem związana od 2018r.

Dominika Plisiecka - Łódzka Szkoła Gestalt - zdjęcie trenera

Dominika Plisiecka – trenerka

Z Gestaltem, na stałe jestem związana od 2018r. Prowadzę indywidualne procesy terapeutyczne osób dorosłych. Jestem certyfikowaną psychoterapeutką, w trakcie certyfikacji EAGT.

W pracy zawsze stawiam na budowanie kontaktu, pracuję z procesem, z tym co aktualnie się wyłania. Niezwykle ważne jest dla mnie nie tylko słyszenie, ale słuchanie i spotkania w różnicach.

Dominika Plisiecka – doświadczenie:

Pracę w obszarze terapii zaczęłam zaraz po studiach. Szkoliłam się i bliska mi była Psychologia Zorientowana na Proces. W tym nurcie pracowałam przez 4 lata. 

W życiu ważny jest dla mnie spokój i miejsce gdzie mogę go doświadczać. Ważna też jest prawda. Nie taka, która prowadzi do racji, ale prawda jaką każdy Człowiek nosi w sobie. Prawda i poczucie wolności, takiej która możliwa jest w ograniczającej rzeczywistości. 

Jestem absolwentką UŁ, magistrem psychologii o specjalizacji psychologia pracy i doradztwa zawodowego oraz psychologia kliniczna; posiadam dyplom Practitioner Coach – Noble Manhattan and IBD Business School; certyfikat Trenera i egzaminatora Sprzedaży – VCC Foundation. 

Dominika Plisiecka pracuje nie tylko z Klientami w gabinecie terapeutycznym, ale również wspiera ludzi z biznesu, podczas indywidualnych sesji coachingowych i/lub podczas warsztatów grupowych.