Kamila Biały Superwizorka Łódzka Szkoła Gestalt

Kilka słów o Kamili Biały:

Kamila Biały jest certyfikowaną psychoterapeutką Gestalt. Pracy z grupą uczyła się i wciąż uczy od Piotra Mierkowskiego, Petera Philippsona i Billy’ego Desmonda.

Skończyła akredytowany przez EAGT dwuletni program superwizorski w Istituto di Gestalt we Włoszech oraz odbyła szkolenie z psychopatologii i teorii pola w Turyńskiej Szkole Psychopatologii Gestalt.

Kamila Biały – doświadczenie:

Jest też socjolożką pracującą na co dzień w Katedrze Socjologii Sztuki Uniwersytetu Łódzkiego. Łączy oba obszary od wielu lat. Współpracuje z Łódzką Fabryką Równości, gdzie pracuje z pojedynczymi osobami oraz prowadzi grupę wsparcia dla osób transpłciowych i niebinarnych. Współtworzyła projekt Humans of Gestalt służący archiwizowaniu biografii osób mających wpływ na kształt podejścia Gestalt, a także projekt New Gestalt Voices będący platformą promowania głosu osób mniej znanych w środowisku oraz akcentowania przy tym problematyki władzy i sprawiedliwości społecznej w społeczeństwie jak i w praktyce klinicznej Gestalt. Pisze naukowo o perspektywie niedychotomicznej, w tym o teorii pola, i jej aplikacji w naukach socjologicznych. Swoją pracę poddaje regularnej superwizji i hiperwizji.