Pierwsze rozmowy rekrutacyjne kandydatów/kandydatek na Etap Szkolny w Łódzkiej Szkole Gestalt na nami!

W marcu odbyły się pierwsze rozmowy rekrutacyjne w Łódzkiej Szkole Gestalt na Etap Szkolny. Podchodzimy do tych spotkań z dużą uważnością i ciekawością. Od pierwszego dnia wspólnej podróży zależy nam na tym, aby się znać. Jesteśmy ciekawi przyszłych studentów/studentek: kim są, jakie mają motywacje do uczenia się Gestaltu i zaangażowania w nowy zawód. Rozmawiamy o tym, na co się cieszą, ale też o tym jakie są ich obawy, jakie mają zasoby i ograniczenia, co ich wspiera, a co przeszkadza. Rozmawiamy o tym, w jakim momencie życia są i czemu podejmują to duże organizacyjne i energetyczne wyzwanie jakim jest bycie w szkole psychoterapii. Zależy nam na dobrych, bliskich relacjach z naszymi studentami/studentkami.