Rok Rozwojowy w Szkole Psychoterapii - zdobądź praktyczne umiejętności i narzędzia do pracy terapeutycznej. Harmonogramy dostępne!

Rok Rozwojowy w Szkole Psychoterapii – rozwijaj swoje umiejętności i zdobądź praktyczne narzędzia do pracy terapeutycznej!

Z pełnią szczęścia i dumą pragniemy odpowiedzieć na zapotrzebowanie, które wyłania się z pola i otwieramy kolejne dwie edycje Roku Rozwojowego w Szkole Psychoterapii Gestalt w Łodzi. Zgodnie z zapowiedzią, kolejne edycje będą ogłaszane cyklicznie, dając Państwu możliwość wybrania harmonogramu najlepiej dopasowanego do Państwa bieżących potrzeb.

Edycja 5 startuje 25.04.2024, zaś edycja 6 – 23.05.2024

Poniżej prezentujemy Państwu pełne harmonogramy zajęć, aby dodatkowo ułatwić wybór właściwej dla siebie Edycji.

Rok Rozwojowy w Szkole Psychoterapii – na czym polega?

Rok Rozwojowy, zwany również Rokiem 0, to specjalny okres w Szkole Psychoterapii, który ma na celu wprowadzenie uczestników w świat psychoterapii Gestalt. W tym czasie uczestnicy mają okazję poznać podstawowe koncepcje i techniki terapeutyczne, a także zdobyć praktyczne umiejętności, które będą wykorzystywać w swojej pracy z klientami.

Podczas Roku Rozwojowego uczestnicy poznają teorię Gestalt, w tym jej główne założenia i koncepcje, takie jak „tu i teraz”, „kontakt”, „świadomość”, „kontakt z własnymi emocjami” itp. Będą mieli również okazję zrozumieć, jak te koncepcje są stosowane w praktyce terapeutycznej, a także jakie są różnice między terapią Gestalt a innymi kierunkami terapeutycznymi.

W trakcie Roku Rozwojowego uczestnicy będą mieli okazję pracować z innymi uczestnikami, a także z doświadczonymi terapeutami, którzy będą ich prowadzić i wspierać w nabywaniu nowych umiejętności. Będą mieli również okazję skorzystać ze zniżki w dodatkowych w warsztatach, seminariach i wykładach organizowanych w ŁSG, które pozwolą im pogłębić swoją wiedzę na temat psychoterapii Gestalt.

Po zakończeniu Roku Rozwojowego studenci decydują, czy podejmują się kontynuowania nauki w Szkole Psychoterapii, uczestnicząc w kolejnych semestrach i zdobywając kolejne umiejętności i doświadczenia, czy też wolą zrezygnować.

Więcej informacji odnośnie Roku Rozwojowego oraz Etapu II Szkolnego w Łódzkiej Szkole Psychoterapii Gestalt znajdą Państwo w zakładce „Rekrutacja do Szkoły Gestalt„.

Przypominamy, że zgłoszenia przyjmujemy za pomocą formularza.