Rekrutacja na Studium Psychoterapii Dzieci i Młodzieży - edycja 1. Rozwiń swoje umiejętności terapeutyczne w pracy z najmłodszymi.

Rekrutacja do Studium Psychoterapii Dzieci i Młodzieży – edycja 1 – to szansa dla tych z Państwa, którzy pragną uzupełnić lub poszerzyć swoje kompetencje o specjalistyczną wiedzę dotyczącą pracy psychoterapeutycznej z najmłodszymi oraz młodzieżą.

Rekrutacja do Studium Psychoterapii Dzieci i Młodzieży – krok po kroku:

• Rekrutacja do SPDiM następuje za pomocą zgłoszenia.
    • Zgłoszenia przyjmujemy za pośrednictwem formularza dostępnego na stronie poniżej.
    • Do zgłoszenia należy dołączyć CV i kopię dyplomu ukończenia studiów wyższych.
    • Decyzję o przyjęciu, kandydaci otrzymują w ciągu 1 dnia od wysłania zgłoszenia.
    • Następnie SPDiM przygotowuje i wysyła umowę wraz z harmonogramem płatności.
    • Kandydaci mają 7 dni na odesłanie wypełnionej i podpisanej umowy oraz wpłatę wpisowego (Pierwszej raty za Studium).
    • Koszt 15-miesięcznego programu szkoleniowego SPDiM to:
      • 22 500 zł z podziałem na płatności:
        • 1 rata – wpisowe 4 500 zł
        • 15 rat – 1200 zł miesięcznie

Rekrutacja na Studium Psychoterapii Dzieci i Młodzieży – edycja 1 – informacje organizacyjne – podsumowanie:

Organizator: Łódzka Szkoła Gestalt

Data pierwszego zjazdu 1 edycji: 28.03.2025

Data ostatniego zjazdu 1 edycji: 31.05.2026

Ilość godzin: 195 godzin szkoleniowych – 15miesięczny program realizowany w latach 2025-2026

Miejsce: Siedziba Łódzkiej Szkoły Gestalt, ul. Piotrkowska 125, Łódź

Ilość uczestników: minimum 14, maksimum 20 osób

Koszt: 22 500 zł (4 500 zł wpisowe + 15 rat po 1200 zł)

Języki: włoski, rosyjski, angielski z zapewnionym tłumaczeniem na język polski.

Harmonogram 1 edycji: HARMONOGRAM

Dodatkowe informacje można uzyskać pod:

Dane uczestnika

Wykształcenie

Kliknij lub przeciągnij pliki do tego obszaru, aby je przesłać. Możesz przesłać maksymalnie 2 plików.
    * Do każdego formularza prosimy dołączyć CV bez zdjęcia w formacie PDF
    * Osoby zainteresowane udziałem w II etapie szkolenia proszone są o wypełnienie dodatkowo miejsca w tabeli z nazwą Instytutu oraz dołączenie zaświadczenia ukończenia stażu w formacie PDF.

Oświadczam, ze wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów związanych z prowadzonym naboru/ rekrutacji do Łódzkiej Szkoły Gestalt.

Informujemy, że administratorem danych osobowych będzie: Łódzka Szkoła Gestalt, z siedzibą w Łodzi, ul. Piotrkowska 125. Podanie danych osobowych ma charakter dobrowolny oraz przysługuje prawo dostępu do nich, ich poprawiania i anulowania.

Dane do faktury