Rekrutacja na I Etap Szkoły Psychoterapii Gestalt. Weź udział i rozwijaj się jako terapeuta. Poznaj gestalt i zdobądź niezbędne umiejętności.

Rekrutacja nie jest już aktywna

Rekrutacja na I Etap Łódzkiej Szkoły Psychoterapii Gestalt – Rok Rozwojowy (Rok 0)

Edycja 8 | start: 24 PAŹDZIERNIKA 2024

Serdecznie zapraszamy do przystąpienia do I Etapu 8 Edycji Łódzkiej Szkoły Gestalt. Z grupą 8 startujemy 24.10.2024. Zjazd rozpocznie się czterodniowym treningiem interpersonalnym z elementami psychoedukacji i integracji. Łódzka Szkoła Gestalt będzie się ubiegać o akredytację EAGT, co oznacza, że wszystkie formalności oraz programy zajęć są przygotowane zgodnie z wymogami Stowarzyszenia. Instytut musi przeprowadzić jeden 4 letni cykl szkolenia aby móc wejść na ścieżkę procesu akredytacyjnego. Pełen harmonogram Edycji 8 Roku Rozwojowego dostępny jest poniżej:

Harmonogram zajęć Szkoły Psychoterapii – Etap I Rok Rozwojowy – grupa VIII: start w październiku

Szkoła przyjmuje kandydatów z wykształceniem na poziomie minimum licencjatu, jednak istotnym jest, aby student będąc na 2 roku szkolenia II Etapu miał już uzupełnione studia magisterskie, aby móc rozpocząć wymaganą praktykę psychoterapeutyczną.

Rekrutacja na I Etap Szkoły Psychoterapii Gestalt – koszt:

Etap I – Rok Rozwojowy – całość 15 200 zł (może być wpłacone jednorazowo, jednak nie wiąże się to z dodatkowym rabatem za szkolenie).

W tym:

• Wpisowe w kwocie: 4200 zł (wpłacone na konto Szkoły w terminie 7 dni od otrzymania umowy).
  • 10 rat po: 1100 zł (płacone regularnie do 10 dnia każdego miesiąca, tj. zgodnie z harmonogramem wpłat dołączonym do umowy).