Marten Bos – cykl warsztatów dla rosyjskojęzycznych migrantów – Łódzka Szkoła Gestalt we współpracy z EAGT czule zapraszają do udziału!
Temat: Współtworzenie historii życia w podejściu Gestalt. Terapia dla terapeutów poprzez wsparcie i szkolenia – cykl warsztatów dla przymusowych rosyjskojęzycznych migrantów z Martenem Bosem (Holandia) w ramach projektu EAGT „Reconnecting with Life: Supporting Gestalt therapists in forced migration through training and networking”.
Prowadzący: Marten Bos
Daty:
- 28.04 – 30.04.2024
- 16.09 – 18.09.2024
- 10.11 – 12.11.2024
Godziny: 9:00 -18.00 – w tym przerwy od 13.30. – 15.00, dzień 3 skrócony: 9.00-14.00
Liczba godzin: 20 godzin szkoleniowych na seminarium | 60 godzin łącznie.
Lokalizacja: Biuro Łódzkiej Szkoły Gestalt, ul. Piotrkowska 125, Łódź.
Koszt: 900 zł (łącznie za 3 warsztaty)
Cykl warsztatów dla rosyjskojęzycznych migrantów skierowany jest do psychologów i psychoterapeutów z Białorusi i Ukrainy przebywających w Polsce na przymusowej migracji. Godziny tego projektu są wliczane do obowiązkowych godzin „free choice” wymaganych w procesie certyfikacji w nurcie Gestalt. Ilość miejsc ograniczona!
Marten Bos – cykl warsztatów dla rosyjskojęzycznych migrantów
Dlaczego zaprosiliśmy właśnie Martena Bosa do naszej serii spotkań offline w formacie „terapii dla terapeutów” dla osób zmuszonych do migracji:
- Marten Bos imponuje swoją otwartością na różnorodność i nowe doświadczenia. Jego ciekawość życia jest inspirująca i energetyzująca, dodaje przyjemności i wigoru.
- Marten Bos ma jasne stanowisko. Zdecydowanie nie jest typem „ogólnie za pokojem, za miłością”. Wie coś więcej o znaczeniu i wartości humanistycznych pojęć, które dziś hojnie unoszą się w wielu deklaracjach polityków, psychologów, po prostu ludzi…
- Marten Bos ceni życie i wolność, nie przytłacza Cię swoim doświadczeniem i kompetencjami, ale daje Ci swobodę poszukiwania czegoś ważnego w kontakcie tylko dla Ciebie.
- Marten Bos jest podróżnikiem, włóczęgą i wynalazcą. Dużo wędruje po świecie, uczy, podpatruje, bada. W wyniku obserwacji ludzi i grup wymyśla własne narzędzia – na przykład Marten używa w swojej praktyce „map różnorodności” i pracuje poprzez historię życia uczestnika i jego autoprezentację.
- Według uczestników spotkań z Martenem, przestrzeń wokół niego zamienia się w szczególny kontekst pełen inspiracji i kreatywności.