Marten Bos - cykl warsztatów dla migrantów rosyjskojęzycznych. Odkryj możliwość współtworzenia historii życia w podejściu Gestalt.

Marten Bos – cykl warsztatów dla rosyjskojęzycznych migrantów – Łódzka Szkoła Gestalt we współpracy z EAGT czule zapraszają do udziału!

Temat: Współtworzenie historii życia w podejściu Gestalt. Terapia dla terapeutów poprzez wsparcie i szkolenia – cykl warsztatów dla przymusowych rosyjskojęzycznych migrantów z Martenem Bosem (Holandia) w ramach projektu EAGT “Reconnecting with Life: Supporting Gestalt therapists in forced migration through training and networking”.

Prowadzący: Marten Bos

Daty:

  • 28.04 – 30.04.2024
  • 16.09 – 18.09.2024
  • 10.11 – 12.11.2024

Godziny: 9:00 -18.00 – w tym przerwy od 13.30. – 15.00, dzień 3 skrócony: 9.00-14.00

Liczba godzin: 20 godzin szkoleniowych na seminarium | 60 godzin łącznie.

Lokalizacja: Biuro Łódzkiej Szkoły Gestalt, ul. Piotrkowska 125, Łódź.

Koszt: 900 zł (łącznie za 3 warsztaty)

Cykl warsztatów dla rosyjskojęzycznych migrantów skierowany jest do psychologów i psychoterapeutów z Białorusi i Ukrainy przebywających w Polsce na przymusowej migracji. Godziny tego projektu są wliczane do obowiązkowych godzin “free choice” wymaganych w procesie certyfikacji w nurcie Gestalt. Ilość miejsc ograniczona!

Dodatkowo, dla tych, którzy chcą wziąć udział, wyjaśnimy strukturę pracy EAGT, członkostwo, zasoby i możliwości.

Marten Bos – cykl warsztatów dla rosyjskojęzycznych migrantów

Dlaczego zaprosiliśmy właśnie Martena Bosa do naszej serii spotkań offline w formacie “terapii dla terapeutów” dla osób zmuszonych do migracji:

  • Marten Bos imponuje swoją otwartością na różnorodność i nowe doświadczenia. Jego ciekawość życia jest inspirująca i energetyzująca, dodaje przyjemności i wigoru.
  • Marten Bos ma jasne stanowisko. Zdecydowanie nie jest typem “ogólnie za pokojem, za miłością”. Wie coś więcej o znaczeniu i wartości humanistycznych pojęć, które dziś hojnie unoszą się w wielu deklaracjach polityków, psychologów, po prostu ludzi…
  • Marten Bos ceni życie i wolność, nie przytłacza Cię swoim doświadczeniem i kompetencjami, ale daje Ci swobodę poszukiwania czegoś ważnego w kontakcie tylko dla Ciebie.
  • Marten Bos jest podróżnikiem, włóczęgą i wynalazcą. Dużo wędruje po świecie, uczy, podpatruje, bada. W wyniku obserwacji ludzi i grup wymyśla własne narzędzia – na przykład Marten używa w swojej praktyce “map różnorodności” i pracuje poprzez historię życia uczestnika i jego autoprezentację.
  • Według uczestników spotkań z Martenem, przestrzeń wokół niego zamienia się w szczególny kontekst pełen inspiracji i kreatywności.

Zgłoszenia na cykl warsztatów dla rosyjskojęzycznych migrantów przyjmowane są poprzez formularz dostępny na stronie wydarzenia.