Katarzyna Grabowska - trenerka: jak wykorzystuje swoje doświadczenie i wiedzę psychologiczną, by towarzyszyć klientom w pracy terapeutycznej.

Katarzyna Grabowska – trenerka:

Katarzyna Grabowska - trenerka łódzkiej szkoły gestalt - małe zdjęcie

W relacji terapeutycznej ważne jest dla niej towarzyszenie klientowi w drodze do subiektywnego poczucia sensu i prawdy w jego życiu. Tą drogą czasami jest analiza snu, czasami praca z ciałem, innym razem rysunek genogramu lub rozmowa wypełniona żartami. Lubi korzystać z doświadczeń innych psychoterapeutów oraz dzielić się swoim na interwizjach i superwizjach. Potrzeba przekazania dalej swojej wiedzy i umiejętności skłoniła ją do dalszego rozwoju zawodowego. W Łódzkiej Szkole Gestalt z zaciekawieniem rozpoczyna drogę bycia trenerem.

Katarzyna Grabowska – doświadczenie:

Ukończyła Instytut Integralnej Psychoterapii Gestalt w Krakowie i od 2013 roku prowadzi psychoterapię osób dorosłych w swoim gabinecie w Łodzi. Posiada certyfikat PTPG. Oprócz prywatnej praktyki pracowała w poradniach zdrowia psychicznego na stanowisku psychologa, psychoterapeuty oraz arteterapeuty na oddziale dziennym zaburzeń nerwicowych. Ma doświadczenie w pracy terapeutycznej z dziećmi i młodzieżą.

Obecnie prowadzi psychoterapię młodzieży od 16 roku życia, konsultacje rodzicielskie dla rodziców młodszych dzieci oraz konsultacje rodzinne. Uzupełnia swoje rozumienie i doświadczanie procesu psychoterapii korzystając z psychobiologii, ustawień systemowych oraz szeroko pojętej duchowości.

Prywatnie jest żoną i mamą dwójki kilkulatków. Ceni sobie niespieszne tempo życia, kontakt z naturą, poszukiwanie w codzienności sensu tego, co przynosi.