Marten Bos - Cykl seminariów terapeutycznych dla przymusowych migrantów z Białorusi i Ukrainy. Projekt wspierający terapeutów na emigracji.

Marten Bos – Cykl seminariów terapeutycznych pod przewodnictwem doświadczonego trenera i terapeuty – Martena Bosa – dla przymusowych migrantów z Białorusi i Ukrainy

Szczegóły dotyczące seminariów:

Łódzka Szkoła Gestalt ma przyjemność realizować projekt prowadzony przez Komitet Praw Człowieka i Odpowiedzialności Społecznej EAGT „Re-connection to Life: Wsparcie dla terapeutów Gestalt na emigracji poprzez kształcenie i nawiązywanie kontaktów”.

Projekt ma na celu zapewnienie wsparcia osobom przymusowo migrującym do Polski z Białorusi i Ukrainy za pomocą terapii, szkoleń i networkingu. Składa się z 3 spotkań grupowych w Polsce w formacie terapii dla terapeutów, webinariów na temat pilnych kwestii oraz 3 wydarzeń networkingowych, które będą prowadzone przez instytuty gestalt w 3 krajach europejskich.

Dlatego z radością rozpoczynamy cykl seminariów terapeutycznych w Łodzi dla terapeutów gestalt identyfikujących się jako przymusowi migranci z Białorusi i Ukrainy.

Terminy seminariów w 2024 roku to:

  • 28.04.-30.04,
  • 16.09-18.09,
  • 10.11-12.11.

Trenerem prowadzącym cykl seminariów terapeutycznych będzie Marten Bos (Niderlandy) – Terapeuta EAGT, superwizor, coach. Trener Holenderskiego Instytutu Gestalt (NSG) – mający szerokie doświadczenie w pracy z migrantami w różnych okolicznościach z różnych krajów.

Językami warsztatów są rosyjski/angielski. Zapewniamy profesjonalne rosyjskojęzyczne tłumaczenie.

Marten Bos – Cykl seminariów terapeutycznych – zapisy:

W przypadku zainteresowania udziałem prosimy o wypełnienie formularza i/lub kontakt pod numerem telefonu:

  • +48 531 571 476 – pod tym numerem dostępna dla Państwa jest Lena Grigorieva certyfikowana psychoterapeutka, superwizorka, członkini Komitetu EAGT do spraw Praw Człowieka i Odpowiedzialności Społecznej oraz koordynator do spraw zagranicznych Łódzkiej Szkoły Gestalt.

Witamy w naszej przestrzeni zainspirowanej potrzebą ponownego połączenia się z życiem! Ciesząc się wspólnotą i płodnością pustki, z pewnością znajdziemy najbardziej kreatywne narzędzia do adaptacji w nowych środowiskach.

Więcej informacji oraz formularz zgłoszeniowy dostępne są na stronie wydarzenia.