• Temat:Zajęcia Uzupełniające Z Psychologii
  • Ilość godzin:90 godzin szkoleniowych
  • Miejsce:online
  • Cena:1600 zł
  • Płatność:4x400zł płatne zgodnie z harmonogramem płatności, który jest wysyłany mailowo
  • Język:Polski
  • Dla kogo:Dla studentów szkół gestalt oraz wszystkich zainteresowanych psychologią

Zajęcia uzupełniające z psychologii, zgodnie ze standardami EAGT wymagane są dla wszystkich Studentów Szkół Gestalt, którzy nie posiadają wykształcenia psychologicznego lub pedagogicznego. Osoby, które nie mają wykształcenia kierunkowego, są w trakcie szkolenia Gestalt i chcą stać się certyfikowanymi psychoterapeutami Gestalt, zobowiązane są do uzupełnienia wiedzy zakresu 3 przedmiotów. Łódzka Szkoła Gestalt wychodzi naprzeciw studentom i pomaga w ich realizacji.

Zajęcia uzupełniające z psychologii – do kogo są skierowane?

Zajęcia uzupełniające z psychologii kierujemy do osób, które są w trakcie szkolenia Gestalt. Uzupełnienie wiedzy z zakresu wymienionych wyżej przedmiotów jest jednym z wymogów Stowarzyszenia EAGT, aby stać się psychoterapeutą Gestalt i otrzymać certyfikat EAGT.

Zapraszamy studentów Szkół Gestalt, którzy:

• nie mają wykształcenia psychologicznego lub pedagogicznego
    • dawno ukończyli studia psychologiczne, a chcą odświeżyć lub pogłębić wiedzę z tego zakresu
    • ukończyli studia pedagogiczne, a wiedza z tego zakresu jest im mniej znana

Kurs psychologii będzie odbywał się w formie online i będzie prowadzony przez Tomasza Waleczko – psychologa, trenera II stopnia Polskiego Towarzystwa Psychologicznego, pracownika Uniwersytetu SWPS – oraz Danutę Brzezicką – psychologa, certyfikowaną psychoterapeutkę Gestalt, pracownika Śląskiego Uniwersytetu Medycznego.

Zajęcia uzupełniające z psychologii – dokładne daty zjazdów:

13.01 – 14.01.2024 Psychopatologia (Sobota, niedziela: 9:00 – 18:00, w tym przerwy)

02.03 – 03.03.2024 Teorie osobowości (Sobota, niedziela: 9:00 – 18:00, w tym przerwy)

04.05 – 05.05.2024 Psychologia rozwojowa cz. 1 (Sobota, niedziela: 9:00 – 18:00, w tym przerwy)

29.06 – 30.06.2024 Psychologia rozwojowa cz. 2 (Sobota, niedziela: 9:00 – 18:00, w tym przerwy)

Zostały tylko 2 miejsca
Dokument sprzedaży dla: