Specjalistyczny warsztat Gestalt - Graham Colbourne - eksperymenty, które skupiają się na autentycznym spotkaniu i relacji z klientem.

Temat:
Ucieleśniony proces relacyjny a kreatywne eksperymentowanie
Prowadzący:
Termin:
28 lutego 2025 15:00 - 2 marca 2025 19:00
Miejsce:
Siedziba Łódzkiej Szkoły Gestalt, ul. Piotrkowska 125, Łódź
Język:
Angielski
Dni warsztatu:
Piątek: 15:00 – 19:00, Sobota, niedziela: 9:00 – 19:00. W tym przerwy w godz. 13:00 – 15:00.
Tłumacz:
Cena:
Dla kogo:
Dla doświadczonych psychoterapeutów i trenerów Gestalt oraz innych modalności
Ilość godzin:
25 godzin szkoleniowych
Grupa:
8-16 osób
Tłumaczenie:
symultaniczne na język polski
Free choice:
Opis wydarzenia:

Serdecznie zapraszamy na specjalistyczny warsztat Gestalt – Graham Colbourne: Ucieleśniony proces relacyjny a kreatywne eksperymentowanie!

Warsztat specjalistyczny dedykowany jest:

• Certyfikowanym psychoterapeutom i trenerom Gestalt
  • Certyfikowanym psychoterapeutom i trenerom Szkół Psychoterapii innych modalności

Specjalistyczny warsztat Gestalt – Graham Colbourne o wydarzeniu:

„Bardzo interesują mnie eksperymenty, które są rzeczywiste, bezpośrednie i związane z przeżywanym spotkaniem między terapeutą a klientem oraz łączą się z tym, co jest ważne w egzystencji/życiu i relacjach klienta.

Klasyczny eksperyment „dwóch krzeseł” zwykle bardzo się od tego różni – odnosi się do wewnętrznego podziału klienta, a nawet pewnego rodzaju wyobrażonego odgrywania ról z inną osobą: w ten sposób można pominąć ważne pole i kontekst relacyjny wyborów klienta, dostosowań oraz ingerencji i nieobecności rozwojowych. W najgorszym przypadku klient jest odizolowany, czując odpowiedzialność za zmianę swojego doświadczenia lub żądanie zmiany od terapeuty.

Podczas warsztatu przedstawię sposoby pracy, w których dialog i eksperyment są ze sobą ściśle powiązane, a eksperymentowanie opiera się na wzajemnej eksploracji relacji. Skupienie się na relacjach podkreśla/uwzględnia traumę i kryzys rozwojowy, a także możliwość uzdrowienia poprzez doświadczenie nowego i innego związku. Tematy relacyjne nieuchronnie będą obejmować władzę, odrzucenie, zdradę, życzliwość, współpracę, wspólną świadomość i zrozumienie, rezonanse ciała, szacunek i bliskość / wycofanie”

Specjalistyczny warsztat Gestalt – Graham Colbourne – o trenerze:

Doświadczony psychoterapeuta, superwizor i trener w Gestalt Psychotherapy Training Institute (GPTI). Ukończył studia z zakresu superwizji klinicznej w Sherwood Psychotherapy Training Institute a także Studia z Psychoterapii Gestalt oraz Studia Podyplomowe w zakresie pracy z młodzieżą i społecznością lokalną. Posiada licencjat w zakresie biochemii. Jest terapeutą zrzeszonym w UKCP.

Przez wiele lat był trenerem w Birmingham, Yorku i w Szkocji. Współkierownik York Psychotherapy Training Centre i i Edynburskiego Centrum Gestalt. Trener superwizorów w Anglii i Szkocji. Prowadzi superwizje stażystów i akredytowanych terapeutów z różnych modalności w warunkach indywidualnych i grupowych. Jako terapeuta prowadzi terapie indywidualne i grupowe oraz terapie par krótko i długoterminowe. Był egzaminatorem w GPTI i GITA oraz przewodniczącym komisji etycznej GPTI a także członkiem komisji ds. standardów szkoleniowych GPTI.

Dokument sprzedaży dla:
* - Pola oznaczone czerwoną gwiazdką są wymagane