Warsztat Gestalt: Peter Philippson - Agresja: bierna, aktywna, twórcza, destrukcyjna. 17-18 październik 2024

Temat:
Agresja: bierna, aktywna, twórcza, destrukcyjna. Jak pracować z Klientem i ze sobą?
Prowadzący:
Termin:
17 października 2024 10:00 - 18 października 2024 19:00
Miejsce:
Siedziba Łódzkiej Szkoły Gestalt, ul. Piotrkowska 125, Łódź
Język:
Angielski
Dni warsztatu:
Czwartek, piątek 10:00-19:00
Tłumacz:
Cena:
1200 zł
Dla kogo:
Dla praktyków gestalt (psychologów/psychoterapeutów/psychiatrów/trenerów)
Ilość godzin:
20 godzin szkoleniowych
Grupa:
min 7/max 20
Tłumaczenie:
symultaniczne na język polski
Free choice:
Tak
Opis wydarzenia:

Warsztat Gestalt: Peter Philippson – Agresja: bierna, aktywna, twórcza, destrukcyjna. Jak pracować z Klientem i ze sobą? – Łódzka Szkoła Gestalt zaprasza

Istoty ludzkie są najbardziej agresywnym gatunkiem, jaki kiedykolwiek znał świat, a ta agresja jest również naszą kreatywnością. Przebudowujemy to, co napotykamy i tworzymy miejsce odpowiednie dla siebie do rozwoju. Tworzymy sposoby na uzdrawianie siebie nawzajem ale też tworzymy sposoby na niszczenie siebie nawzajem.

Fritz Perls często powtarzał, że kiedy świat wydaje się zbyt przytłaczająco niebezpieczny lub nieobecny, aby angażować się w niego agresywnie, tj. wchodzić w niego jako aktywni uczestnicy, którzy są częścią kształtowania świata, przechodzimy do biernego dostosowywania się do świata postrzeganego jako dany, a nasza aktywna agresja nie znika, ale zostaje skierowana przeciwko nam samym.  Podczas tego warsztatu będziemy badać agresję, aktywną i pasywną, twórczą i destrukcyjną.  Będzie to połączenie teorii, pracy empirycznej i dyskusji.

Warsztat gestalt: agresja: bierna, aktywna, twórcza, destrukcyjna skierowany jest do praktyków gestalt. Zaliczany jest do wymaganych godzin tzw. free choice, niezbędnych w procesie certyfikacji w nurcie Gestalt. Prowadzony będzie w języku angielskim i tłumaczony na język polski.

Peter Philippson:

Peter Philippson, M.Sc. (Gestalt Psychotherapy) jest certyfikowanym UKCP psychoterapeutą i trenerem Gestalt, członkiem-nauczycielem i superwizorem Gestalt Psychotherapy & Training Institute UK, członkiem-założycielem Manchester Gestalt Centre, członkiem New York Institute for Gestalt Therapy, starszym trenerem GITA (Słowenia), członkiem wydziału IpsiG (Turyn), członkiem rady doradczej Center for Somatic Studies, członkiem-założycielem IG-FEST i gościnnym trenerem wielu programów szkoleniowych na całym świecie.

Zapisz się

Wykorzystano liczbę miejsc.
Jeśli chcesz się wpisać na listę rezerwową zadzwoń: 575 591 555, 793 427 777