Warsztat Gestalt: Praca ze stratą i żałobą z Małgorzatą Cynker warto rozpatrzeć, szukając zajęć rozwojowych w ramach formy „free choice”.

Zapraszamy Państwa na warsztat Gestalt: Praca ze stratą i żałobą z Małgorzatą Cynker, który można wziąć pod uwagę, podczas szukania zajęć rozwojowych Gestalt w ramach formy „free choice”.

Warsztat Gestalt: Praca ze stratą i żałobą – Małgorzata Cynker

Tytuł: Być obecnym w cierpieniu. Strata, żałoba i nadzieja w kontekście pracy z pacjentem terminalnie/przewlekle chorym i jego rodziną.

Prowadzący: Małgorzatą Cynker

Termin: : 01.03 – 03.03.2024

Ilość godzin: 20 godzin szkoleniowych

Miejsce: Siedziba Łódzkiej Szkoły Gestalt, ul. Piotrkowska 125, Łódź

Koszt: 800 zł

Zgłoszenia: Zgłoszenia przyjmujemy za pomocą formularza dostępnego na stronie wydarzenia.

Opis warsztatu: Warsztat skierowany jest dla psychoterapeutów i psychoterapeutów w szkoleniu, pragnących oswoić temat śmierci, pracujących z pacjentami przewlekle chorymi i ich rodzinami czy też terapeutów pragnących pogłębić rozumienie procesu żałoby.

Pełny opis warsztatu, terminy, zgłoszenia oraz pozostałe informacje organizacyjne dostępne są TUTAJ.