Zapraszamy Państwa na warsztat Gestalt: Proces warsztatowy dla psychoterapeutów innych modalności z Dominiką Plisiecką, który można wziąć pod uwagę, podczas szukania zajęć rozwojowych Gestalt w ramach formy „free choice”.

Warsztat Gestalt: Proces warsztatowy dla psychoterapeutów innych modalności – Dominika Plisiecka

Prowadzący: Dominika Plisiecka

Termin: : 20.10.2023 – 24.03.2024

Ilość godzin: 86 godzin zegarowych (5 zjazdów)

Miejsce: Siedziba Łódzkiej Szkoły Gestalt, ul. Piotrkowska 125, Łódź

Koszt: 4 300 zł (rozłożone na raty)

Zgłoszenia: FORMULARZ prosimy wysyłać na adres mailowy: [email protected]

Opis warsztatu: 

Proces warsztatowy dla psychoterapeutów innych modalności to intensywna forma pracy grupowej skierowana do terapeutów pracujących w innym nurcie niż Gestalt, ale również do psychologów, pedagogów pracujących w obszarze wsparcia. Przebieg warsztatu zaplanowany jest na 5 intensywnych spotkań, podczas których Uczestnicy będą mogli pozyskać niezbędną wiedzę i podstawowe umiejętności prowadzenia procesów terapeutycznych w zgodzie z założeniami metodologicznymi psychologii Gestalt. Program warsztatu kładzie nacisk na podstawowe rozważania teoretyczne, ale przede wszystkim na rozwój osobisty uczestników oraz ich techniki pracy i możliwość konsultacji interwizyjnej.

Celem warsztatu jest stworzenie bazowych warunków do praktycznego wzbogacania metod pracy psychoterapeutycznej o elementy nurtu Gestalt. Harmonogram spotkań wysyłamy drogą mailową. Uczestnicy warsztatu, po jego zakończeniu otrzymają zaświadczenie potwierdzające udział w szkoleniu.

Pełny opis warsztatu, terminy, zgłoszenia oraz pozostałe informacje organizacyjne dostępne są TUTAJ.