Trening terapeutyczny w nurcie Gestalt z Kamilą Biały. Termin: 21.02-25.02.2024, 40 godzin szkoleniowych. zgłoszenia: 575 591 555

Trening terapeutyczny Gestalt z Kamilą Biały – Łódzka Szkoła Gestalt serdecznie zaprasza do udziału!

Organizator: Łódzka Szkoła Gestalt

Osoba prowadząca: Kamila Biały

Termin: 21.02-25.02.2024

Ilość godzin: 40 godzin szkoleniowych

Miejsce: Siedziba Łódzkiej Szkoły Gestalt, ul. Piotrkowska 125, Łódź

Ilość miejsc: min 8/max 12

Trening skierowany jest do psychoterapeutów/-ek i psychoterapeutów/-ek w szkoleniu Gestalt. Zaliczany jest do wymaganych godzin terapii grupowej, niezbędnych w procesie certyfikacji w nurcie Gestalt. Zgłoszenia przyjmujemy telefonicznie: 575 591 555 i mailowo: [email protected]. Niezbędne będzie również wypełnienie formularza zgłoszeniowego, który jest dostępny TUTAJ.

Trening terapeutyczny Gestalt – kilka słów od Kamili Biały:

“Podczas treningu terapeutycznego pracuję z id (funkcją to) życia grupowego, nie abstrahuję też od form pracy relacyjnej. Każda osoba w grupie ma swój udział w wyłaniających się doświadczeniach i jest przez nie tworzona.”

Więcej informacji, pełen opis Treningu i zgłoszenie