Specjalistyczny warsztat Gestalt z Grahamem Colbourne'em. Dołącz do terapeutycznej podróży, eksperymentuj i doskonal swoje umiejętności.

Serdecznie zapraszamy na specjalistyczny warsztat Gestalt z Grahamem Colbourne’em!

Warsztat specjalistyczny dedykowany jest:

• Certyfikowanym psychoterapeutom i trenerom Gestalt
  • Certyfikowanym psychoterapeutom i trenerom Szkół Psychoterapii innych modalności

Specjalistyczny warsztat Gestalt z Grahamem Colbourne’em opis wydarzenia:

„Bardzo interesują mnie eksperymenty, które są rzeczywiste, bezpośrednie i związane z przeżywanym spotkaniem między terapeutą a klientem oraz łączą się z tym, co jest ważne w egzystencji/życiu i relacjach klienta.

Klasyczny eksperyment „dwóch krzeseł” zwykle bardzo się od tego różni – odnosi się do wewnętrznego podziału klienta, a nawet pewnego rodzaju wyobrażonego odgrywania ról z inną osobą: w ten sposób można pominąć ważne pole i kontekst relacyjny wyborów klienta, dostosowań oraz ingerencji i nieobecności rozwojowych. W najgorszym przypadku klient jest odizolowany, czując odpowiedzialność za zmianę swojego doświadczenia lub żądanie zmiany od terapeuty.

Podczas warsztatu przedstawię sposoby pracy, w których dialog i eksperyment są ze sobą ściśle powiązane, a eksperymentowanie opiera się na wzajemnej eksploracji relacji. Skupienie się na relacjach podkreśla/uwzględnia traumę i kryzys rozwojowy, a także możliwość uzdrowienia poprzez doświadczenie nowego i innego związku. Tematy relacyjne nieuchronnie będą obejmować władzę, odrzucenie, zdradę, życzliwość, współpracę, wspólną świadomość i zrozumienie, rezonanse ciała, szacunek i bliskość / wycofanie”

Specjalistyczny warsztat Gestalt z Grahamem Colbourne’em – informacje organizacyjne:

Temat warsztatu: Ucieleśniony proces relacyjny a kreatywne eksperymentowanie

Organizator: Łódzka Szkoła Gestalt

Termin: 28.02 – 02.03.2025

Dni warsztatu: Piątek: 15:00 – 19:00, Sobota, niedziela: 9:00 – 19:00. W tym przerwy w godz. 13:00 – 15:00.

Ilość godzin: 25 godzin szkoleniowych

Miejsce: Siedziba Łódzkiej Szkoły Gestalt, ul. Piotrkowska 125, Łódź

Koszt: 1500 zł

Więcej informacji oraz formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie wydarzenia.