Rekrutacja na Etap II Szkoły Psychoterapii Gestalt. Sprawdź szczegóły programu, terminy i opłaty oraz zgłoś się poprzez formularz!

Rekrutacja na II Etap Szkoły Psychoterapii Gestalt – Etap Szkolny (lata 1-3)

Edycja 3 | start 26 WRZEŚNIA 2024

Na Etap II – Szkolny składa się 30 zjazdów, trwa 3 lata szkolne (szczegółowe programy: Rok 1Rok 2Rok 3) i przystąpić do niego mogą osoby o udokumentowanym ukończeniu Etapu I w dowolnej szkole modalności Gestalt. Zjazd rozpocznie się czterodniowym treningiem interpersonalnym z elementami psychoedukacji i integracji. Łódzka Szkoła Gestalt będzie się ubiegać o akredytację EAGT, co oznacza, że wszystkie formalności oraz programy zajęć są przygotowane zgodnie z wymogami Stowarzyszenia. Instytut musi przeprowadzić jeden 4 letni cykl szkolenia aby móc wejść na ścieżkę procesu akredytacyjnego. Najbliższa edycja startuje 26.09.2024, a harmonogram zajęć znajduje się poniżej:

Harmonogram zajęć Szkoły Psychoterapii – Etap II Etap Szkolny – grupa III: start we wrześniu

Szkoła przyjmuje kandydatów z wykształceniem na poziomie minimum licencjatu, jednak istotnym jest, aby student będąc na 2 roku szkolenia II Etapu miał już uzupełnione studia magisterskie, aby móc rozpocząć wymaganą praktykę psychoterapeutyczną.

Rekrutacja na II Etap Szkoły Psychoterapii Gestalt – koszt:

Etap II – całość 40 200 zł (może być wpłacone jednorazowo, jednak nie wiąże się to z dodatkowym rabatem za szkolenia).

W tym:

• Wpisowe w kwocie: 7200 zł (wpłacone na konto Szkoły w terminie 7 dni od otrzymania umowy)
  • 30 rat po: 1100 zł (płacone regularnie do 10 dnia każdego miesiąca, tj. zgodnie z harmonogramem wpłat dołączonym do umowy)

Zostały tylko 3 miejsca

Dane uczestnika

Wykształcenie

Kliknij lub przeciągnij pliki do tego obszaru, aby je przesłać. Możesz przesłać maksymalnie 2 plików.
* Do każdego formularza prosimy dołączyć CV bez zdjęcia w formacie PDF
* Osoby zainteresowane udziałem w II etapie szkolenia proszone są o wypełnienie dodatkowo miejsca w tabeli z nazwą Instytutu oraz dołączenie zaświadczenia ukończenia stażu w formacie PDF.

Oświadczam, ze wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów związanych z prowadzonym naboru/ rekrutacji do Łódzkiej Szkoły Gestalt.

Informujemy, że administratorem danych osobowych będzie: Łódzka Szkoła Gestalt, z siedzibą w Łodzi, ul. Piotrkowska 125. Podanie danych osobowych ma charakter dobrowolny oraz przysługuje prawo dostępu do nich, ich poprawiania i anulowania.

Dane do faktury