Rafael Cortina | Łódzka Szkoła Gestalt

16-18 czerwca będziemy mieli zaszczyt gościć Rafaela Cortinę w Łódzkiej Szkole Gestalt, który poprowadzi warsztat na temat:

Podejście Gestalt do uzdrawiania traumy i wspierania powrotu do zdrowia

Czym jest szukanie gruntu w ciele, na co zwracać uwagę w kontakcie z Klientem? Jakie mogą być trudności u osób po doświadczeniu traumy w znajdowaniu relaksu? Co to znaczy, że trauma jest stanem chronicznym i nie kończy się wraz z zakończeniem traumatycznego zdarzenia? W jaki sposób zawracać do tu i teraz pracując z osobą po doświadczeniu traumy?

Poniżej udostępniamy link do wykładu Rafaela dla wprowadzenia w tematykę i możliwości zobaczenia jakie jest jego podejście do pracy z traumą.

Mamy jeszcze wolne miejsca. Zapraszamy na warsztat.

Rafael Cortina w Łódzkiej Szkole Gestalt – Podejście Gestalt do uzdrawiania traumy i wspierania powrotu do zdrowiaLINK DO WYKŁADU DOSTĘPNY TUTAJ.