Praca z ciałem w ujęciu Gestalt - warsztat z Joanną Sawicz. Dołącz do Łódzkiej Szkoły Gestalt i rozwijaj swoje umiejętności terapeutyczne.

Praca z ciałem w ujęciu Gestalt – nowy warsztat z Joanną Sawicz w Łódzkiej Szkole Gestalt!

TEMAT: RUSZAM PO ŻYCIE – ŻYCIE W KONTAKCIE. Ucieleśniona obecność w Gestalt.

PROWADZĄCA: Joanna Sawicz

ORGANIZATOR: Łódzka Szkoła Gestalt

TERMIN: 24 stycznia 2025 09:00 – 26 stycznia 2025 13:00

MIEJSCE: Siedziba Łódzkiej Szkoły Gestalt, ul. Piotrkowska 125, Łódź

JĘZYK: Polski

DNI WARSZTATU: Piątek, sobota, niedziela

CENA: 1000 zł

DLA KOGO: Warsztat adresowany jest do terapeutów_tek, counsellorów_ek, coachów_ek, trenerów_ek oraz studentów_ek (od 2-go roku szkolenia) Gestalt oraz podejść humanistyczno-doświadczeniowych.

ILOŚĆ GODZIN: 20 godzin szkoleniowych

GRUPA: min 8/max 16

FREE CHOICE: Tak

Praca z ciałem w ujęciu Gestalt z Joanną Sawicz – opis wydarzenia:

W naszych ciałach, nawet kiedy leżymy bezwładnie, nieustannie porusza się w nas oddech, pulsująca krew dociera za sprawą kurczącego się serca, do najodleglejszych miejsc, w tkankach podróżuje limfa, a delikatne ruchy układu trawiennego sygnalizują o procesie trawienia.

Tylko żyjąc doświadczamy ruchu.

To co nas odżywia, koi, reguluje to doświadczanie kontaktu. Od początku naszego istnienia, istniejemy w relacji. Dowiadujemy się, że istniejemy w kontakcie z Drugim. To inny człowiek nas dotyka, widzi nas, słyszy, reaguje. Widzimy siebie, czujemy siebie w kontakcie granicznym. Ja odbieram siebie, poprzez Ciebie, Ty odbierasz siebie poprzez mnie. Jest miedzy nami wymiana, fluktuacja, żywa i zasilająca obie osoby. Potrzebujemy Drugiego człowieka by wzrastać. Dzięki ucieleśnionej obecności wzrastamy, żyjemy.

Zapraszam Cię na warsztat, w trakcie którego będziemy budować i pogłębiać kontakt ze sobą i między sobą.

Sama przeżywam siebie ostatnio jako ludzkie narzędzie, które zbudowałam z wielu doświadczeń, tych ludzko zwyczajnych, jak i zawodowych. Ostatnimi laty praktykowanie terapii Gestalt poszerzyło się o praktykę mindfulness oraz o terapię BodyMind Gestalt stworzoną przez Arye Bursztyna.

Zapisy oraz więcej informacji dostępne na stronie wydarzenia.