Nabór do Łódzkiej Szkoły Psychoterapii Gestalt - Edycja 2. Etap I - Rok Rozwojowy GRUPA II - start: 26.10 – 29.10.2023. Zapraszamy do zapisów

Nabór do Łódzkiej Szkoły Gestalt – Edycja 2 to szansa dla tych z Państwa, którzy pragną rozpocząć Etap I – Rok Rozwojowy jeszcze w 2023.

Chociaż Edycja 1 – (Grupa I wrześniowa) – jest już zamknięta, wciąż istnieje szansa na dokonanie zapisów. Zgodnie z zapowiedziami, ze względu na zainteresowanie, otwieramy nabór na Edycję 2 – Grupę II. 

Nabór do Łódzkiej Szkoły Gestalt – Edycja 2 – start:

Grupa II – Etap I Rok Rozwojowy – START: 26.10.2023. 

Pierwszy zjazd (26.10 – 29.10.2023) zaplanowany jest jako czterodniowy trening interpersonalny z elementami integracji i psychoedukacji.

Nabór będzie trwał cały rok, a kolejne edycje będą pojawiać się cyklicznie. Informacje na temat dalszych naborów będą uzupełniane na naszej stronie w zakładce aktualności, w momencie zebrania wcześniejszych grup. Jeśli zaś, potrzebujesz wiedzieć więcej na temat kolejnych edycji, zapraszamy do kontaktu:

Po więcej informacji zapraszamy do zakładek „nabory”.