Kwietniowe terminy rozmów kwalifikacyjnych do Szkoły Psychoterapii Na Etap II w Łódzkiej Szkole Gestalt już ustalone!

Najbliższe rozmowy odbędą się:

  • 10.04.2024
  • 24.04.2024

Kwietniowe terminy rozmów kwalifikacyjnych do Szkoły Psychoterapii – cele:

Rozmowy kwalifikacyjne są nieodłącznym elementem procesu rekrutacyjnego na Etap II Łódzkiej Szkoły Gestalt. Służą one głównie poznaniu motywacji, oczekiwań i kompetencji kandydatów, a także zapewnieniu, że nasz program edukacyjny odpowiada ich potrzebom i celom. Dzięki temu procesowi możemy zagwarantować wysoką jakość nauczania oraz zbudować zgrany zespół studentów, gotowych na intensywną i owocną naukę w obszarze psychoterapii Gestalt.

Informacje organizacyjne:

  • Rozmowy kwalifikacyjne są przeprowadzane przez psychoterapeutki z wieloletnim doświadczeniem w pracy terapeutycznej – starszą trenerkę Małgorzatę Cynker lub trenerkę Dominikę Plisiecką.
  • Rozmowa kwalifikacyjna jest płatna i kosztuje 150 złotych.
  • Rozmowy odbywają się w siedzibie Szkoły Gestalt, przy ulicy Piotrkowskiej 125 w Łodzi.
  • Przypominamy również, że do pełnego zgłoszenia niezbędne jest wysłanie formularza zgłoszeniowego wraz z CV oraz zaświadczeniem ukończenia roku rozwojowego w innym Instytucie Gestalt. Gotowy formularz dostępny jest poniżej:

Formularz zgłoszeniowy

Serdecznie zapraszamy do zapisów na kwietniowe terminy rozmów kwalifikacyjnych!

A jeśli potrzebujesz zasięgnąć więcej informacji, skontaktuj się z nami: