Edycja 9 - Rekrutacja do Szkoły Psychoterapii Gestalt - grupa listopadowa | start: 28.11.2024 | Łódzka Szkoła Psychoterapii Gestalt

Edycja 9 – Rekrutacja do Szkoły Psychoterapii Gestalt – grupa listopadowa – Otwarty nabór do ŁSG to szansa dla tych z Państwa, którzy pragną rozpocząć swoją przygodę z zawodem psychoterapeuty w nurcie gestalt.

Edycja 9 – Rekrutacja do Szkoły Psychoterapii Gestalt – start:

Grupa IX – Etap I Rok Rozwojowy – START: 28.11.2024

Pierwszy zjazd (28.11-01.12.2024) zaplanowany jest jako czterodniowy trening interpersonalny z elementami integracji i psychoedukacji.

Pełen harmonogram 9 Edycji Roku Rozwojowego dostępny jest poniżej:

Harmonogram zajęć Szkoły Psychoterapii – Etap I Rok Rozwojowy – grupa IX: start w listopadzie

Nabór będzie trwał cały rok, a kolejne edycje będą pojawiać się cyklicznie. Informacje na temat dalszych naborów będą uzupełniane na naszej stronie w zakładce aktualności, w momencie zebrania wcześniejszych grup. Jeśli zaś, potrzebujesz wiedzieć więcej na temat kolejnych edycji, zapraszamy do kontaktu:

Po więcej informacji zapraszamy do zakładek „nabory”.