CYKL WARSZTATOWY: gestalt w pracy z kryzysem i traumą - Prelegentki: TARA KONRAD, LUDMIŁA BATALINA, LARYSA DIDKOVSKA, LENA GRIGORIEVA

CYKL WARSZTATOWY: GESTALT W PRACY Z KRYZYSEM I TRAUMĄ – PRZEWODZENIE: TARA KONRAD

  • Temat: Współczesne podejście Gestalt w pracy z kryzysem i traumą
  • Organizator: Łódzka Szkoła Gestalt
  • Termin: 8 marca 2024 – 1 grudnia 2024
  • Dni warsztatów: Piątek, sobota, niedziela
  • Ilość godzin: 140 (7×20 godzin szkoleniowych)
  • Język: Rosyjski
  • Tłumaczenie: Polskie
  • Free choice: Tak
  • Dla kogo: Dla praktyków gestalt (psychologów/psychoterapeutów/psychiatrów/trenerów)

CYKL WARSZTATOWY: GESTALT W PRACY Z KRYZYSEM I TRAUMĄ – opis programu:

„Współczesne podejście Gestalt w pracy z kryzysem i traumą” – lider programu – Tara Konrad

Cykl seminariów skierowany do psychologów, psychoterapeutów, wolontariuszy, pracowników opieki społecznej, którzy świadczą usługi osobom doświadczającym obecnie lub w przeszłości traumatycznych wydarzeń. Uczestnicy programu otrzymają: wiedzę teoretyczną, jak pracować z traumą i kryzysem w podejściu gestalt; praktyczne umiejętności pracy z osobami przechodzącymi przez traumę i kryzys; zwiększoną świadomość na temat kwestii tożsamościowych w obliczu traumy i kryzysu; zestaw narzędzi do pracy z syndromem wypalenia zawodowego i zapobiegania mu. Program składa się z siedmiu 3-dniowych seminariów skupiających się na różnych aspektach pracy z traumą i kryzysem. Format pracy jest zarówno szkoleniowy, jak i osobisty (nie planuje się nagrywania filmów). Praktyczne przypadki pracy z traumatycznymi doświadczeniami i sytuacjami kryzysowymi będą rozpatrywane pod nadzorem doświadczonych trenerów.

Zespół trenerów prowadzących warsztaty składa się z najbardziej doświadczonych trenerów z Ukrainy: Tara Konrad, Ludmila Batalina, Larysa Didkovska oraz trenerka z Białorusi/Polski Lena Grigorieva.

Więcej informacji oraz dokładne daty seminariów dostępne w wydarzeniu.