Ludmila Batalina - Łódzka Szkoła Gestalt obrazek wyróżniający

Ludmila Batalina (Kijów) MeD i doktor psychologii klinicznej.

Psycholog kliniczny, psychoterapeuta. Trener, psycholog-metodolog, superwizor w centrum edukacyjnym “Przestrzeń tolerancji”. Superwizor dla Tbilisi Shelter City. Trener grup superwizorów w Szkole Humanistycznej Psychologii Dziecka i Psychoterapii “Humanity” afiliowanej przy Kijowskim Uniwersytecie Gestalt. Autorka i trenerka specjalistycznego programu szkoleniowego “Humanistyczne podejście w pracy z dziećmi i rodzinami”.

Szkolenie w zakresie gestalt i traumy: certyfikowany praktyk gestalt w Paris Gestalt School, ukończyła długoterminowy program szkoleniowy w zakresie superwizji prowadzony przez Jean-Marie Robine (certyfikat Norweskiego Instytutu Gestalt), zaawansowany program szkoleniowy dla psychoterapeutów dzieci w pracy z traumą ÖKids Consonance Therapy Institute prowadzony przez Vienna Gestalt Institute.