Webinar - Rafael Cortina | Bezpłatny webinar, który można wziąć pod uwagę, podczas szukania zajęć rozwojowych w ramach formy „free choice”.

Bezpłatny webinar – Rafael Cortina

Zapraszamy Państwa na webinar Gestalt.

Temat: Podejście gestalt do uzdrawiania traumy i wspierania powrotu do zdrowia

Prowadzący: Rafael Cortina

Organizator: Łódzka Szkoła Gestalt

Opis: Webinar może posłużyć jako wprowadzenie do warsztatu czerwcowego. Pozwoli zapoznać się z pracą Rafaela Cortiny. Celem webinaru jest przedstawienie związku pomiędzy uzależnieniem a traumą, roli układu nerwowego oraz zastosowanie tej wiedzy w ramach podejścia gestaltowego/relacyjnego w celu wsparcia procesu zdrowienia.

Webinar skierowany jest do psychologów i psychoterapeutów. Odbędzie się na platformie zoom. Prowadzony będzie w języku angielskim i tłumaczony na język polski. Liczba miejsc ograniczona! Zgłoszenia przyjmujemy mailowo: [email protected]. Niezbędne do zgłoszenia jest podanie imienia i nazwiska.

Pełny opis webinaru, termin, zgłoszenia oraz pozostałe informacje organizacyjne dostępne są TUTAJ

oraz na fanpage’u Łódzkiej Szkoły Gestalt na Facebooku.