Webinar – John Gillespie: Praca z seksualnością | bezpłatne wydarzenie w Łódzkiej Szkole Gestalt. Zapraszamy serdecznie.

Temat webinaru: SE* SE* SE* workshop…. And more se*! Building our ground as therapists to work with sexuality – Praca z seksualnością. Budowanie fundamentów w pracy terapeutycznej z cielesnością.

Prowadzący: John Gillespie

Organizator: Łódzka Szkoła Gestalt

Termin: 05.09.2023, Wtorek: 17:00 – 19:00

Webinar – John Gillespie – opis wydarzenia: Rozmowa o seksie może wydobyć na powierzchnię aspekty wstydu, izolacji, traumy, dynamiki przywilejów/opresji, a duchowa tożsamość może zostać wyodrębniona z codziennej osobowości i zakodowana w naszej seksualnej jaźni. Webinar może posłużyć jako wprowadzenie do warsztatu październikowego. Pozwoli zapoznać się z pracą Johna Gillespie oraz umożliwi uczestnikom pracę w większym komforcie z doświadczeniami klientów w zakresie seksu i/lub pozwoli osiągnąć większy stopień osobistego komfortu wokół seksualności.

Webinar skierowany jest do psychologów i psychoterapeutów. Odbędzie się na platformie zoom. Prowadzony będzie w języku angielskim i tłumaczony na język polski. Liczba miejsc ograniczona! Zgłoszenia przyjmujemy mailowo: [email protected]. Niezbędne do zgłoszenia jest podanie imienia i nazwiska.

Pełny opis webinaru, termin, zgłoszenia oraz pozostałe informacje organizacyjne dostępne są TUTAJ.