Arteterapia z Alexandrą Solonayą: spotkanie o syndromie oszusta i perfekcjonizmie. Przezwycięż autosabotaż dzięki metaforycznym kartom pracy.

Alexandra Solonaya (arteterapeutka i doradczyni Gestalt)

Arteterapia z Alexandrą Solonayą:

Zapraszam na spotkanie z metaforycznymi kartami “Jak pokonać syndrom oszusta i perfekcjonizm?”.

Syndrom oszusta to zjawisko, w którym osoba wątpi w swoje sukcesy i osiągnięcia, dewaluuje je, przypisuje szczęściu i okolicznościom. Osoba uległa obawia się zdemaskowania, czuje się niepewnie na swoim stanowisku.

Perfekcjonizm – pragnienie doskonałości w sprawach, chęć zrobienia wszystkiego idealnie, strach przed popełnieniem błędu. Z tego powodu częste odkładanie spraw na później, krytykowanie siebie za niedoskonałości.

Oba te zjawiska są formami autosabotażu, mają swoje korzenie w negatywnych postawach, negatywnych doświadczeniach i niskiej samoocenie. Generują destrukcyjne myśli i działania, które stoją na drodze do sukcesu. Rozpoznanie ich jest już pierwszym krokiem do ich przezwyciężenia.

Arteterapia z Alexandrą Solonayą – program spotkania:

Na spotkaniu 17.04 o godzinie 17:30 będziemy:

  • odkrywać naturę swoich postaw, które utrudniają osiągnięcie sukcesu
  • pracować z metaforycznymi mapami
  • dowiesz się jak stać się bardziej pewnym siebie, co pomoże Ci pozbyć się syndromu oszusta i perfekcjonizmu.

Spotkanie poprowadzi Alexandra Solonaya (arteterapeutka i doradczyni Gestalt).

Arteterapia z Alexandrą Solonayą prowadzona jest w języku rosyjskim i ukraińskim!