Aktywność w terapii Gestalt - warsztat z Peterem Philippsonem. 29.11 - 30.11.2023, zgłoszenia: 575 591 555 [email protected].

Aktywność w terapii Gestalt – warsztat z Peterem Philippsonem

Serdecznie zapraszamy na warsztat z Peterem Philippsonem: aktywność w terapii Gestalt!

Temat warsztatu: The Active Principle in Gestalt Therapy – Zasada Aktywności w terapii Gestalt

Organizator: Łódzka Szkoła Gestalt

Prowadzący: Peter Philippson

Termin: 29.11 – 30.11.2023

Dni warsztatu: Środa, czwartek: 9:00 – 19:00. W tym przerwy w godz. 13:00 – 15:00.

Ilość godzin: 20 godzin szkoleniowych

Miejsce: Siedziba Łódzkiej Szkoły Gestalt, ul. Piotrkowska 125, Łódź

Koszt: 1400 zł

*Studentów Łódzkiej Szkoły Gestalt obowiązuje zniżka w wysokości 200 zł za każdy warsztat/trening realizowany w konwencji Gestalt, która będzie odliczana od podanej ceny.

Formularz zgłoszeniowy: FORMULARZ.

Warsztat skierowany jest do psychoterapeutów i psychoterapeutów w szkoleniu. Zaliczany jest do wymaganych godzin tzw. free choice, niezbędnych w procesie certyfikacji w nurcie Gestalt. Prowadzony będzie w języku angielskim i tłumaczony na język rosyjski. Liczba miejsc ograniczona! Zgłoszenia przyjmujemy  telefonicznie: 575 591 555 i mailowo: [email protected]. Niezbędne będzie również wypełnienie formularza, który jest dostępny tutaj: FORMULARZ.

Zachęcamy również do udziału w bezpłatnym webinarze, który będzie idealnym wprowadzeniem do warsztatu. Serdecznie zapraszamy do zapisów!

Aktywność w terapii Gestalt – opis warsztatu z Peterem Philippsonem:

W teorii “self” terapii Gestalt, “ja” i “inny” przyjmują swoją formę w akcie kontaktowania się, a nie w preegzystującym “ja”, które następnie nawiązuje kontakt. Podczas gdy teorie wcześniej istniejącego “ja” muszą pokazywać, w jaki sposób takie “ja” może się zmienić, w teorii Gestalt zmiana jest zawsze dostępna, a pytanie dotyczy tego, w jaki sposób utrzymujemy poczucie osobistej ciągłości – i kiedy ta ciągłość staje się problematyczna, pozostawiając nas działających w znajomy i bolesny sposób. Podczas tego warsztatu zostanie przedstawiona teoria i praktyka pracy z klientami w oparciu o to rozumienie. Będzie czas na osobistą pracę, dyskusję i ćwiczenie umiejętności.