Nabór do Łódzkiej Szkoły Gestalt już wystartował!

Łódzka Szkoła Psychoterapii Gestalt rozpoczyna nabór do 1 Edycji Etapu I – Roku Rozwojowego. Nabór otwarty jest już od 01.02.2023! Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z programem i do zapisów!

Start 1 edycji Roku Rozwojowego – wrzesień 2023

Łódzka Szkoła Gestalt serdecznie zaprasza do udziału w 1 edycji Roku Rozwojowego! Nabór do Łódzkiej Szkoły Gestalt na edycję wrześniową jest już otwarty. Z Rokiem Rozwojowym startujemy dokładnie 14.09.2023. Rok Rozwojowy rozpocznie się czterodniowym treningiem interpersonalnym z elementami integracji i psychoedukacji. Więcej informacji na temat 1 Etapu znajdziesz na naszej stronie w zakładce Nabór do Szkoły Gestalt. Gotowy harmonogram ze szczegółową rozpiską dat wysyłamy drogą mailową. 

Ponadto informujemy, że zaplanowane są kolejne edycje roku rozwojowego na następne miesiące. Nabór będzie trwał cały rok, a edycje będa pojawiać się cyklicznie. Informacje na temat dalszych naborów, będą uzupełniane na naszej stronie w zakładce aktualności, w momencie zebrania wcześniejszych grup. Jeśli zaś, potrzebujesz wiedzieć więcej  na temat kolejnych edycji, zapraszamy do kontaktu:

  • pod numerem telefonu: 575 591 555

Nie przegap naboru i dowiedz się więcej już dziś! Działamy od 01.02.2023!

Serdecznie zapraszamy do zapisów!