Życzenia świątecznie od Zespołu Łódzkiej Szkoły Gestalt

Drodzy Przyjaciele Gestalt,

W magicznej atmosferze świątecznej chwili, pragniemy otulić Was serdecznymi życzeniami, splecionymi z głębokimi wartościami, które dla nas są istotne. Niech te Święta będą jak opowieść o Odpowiedzialności, gdzie każde decydujące się serce jest jak strona otwartej księgi, gotowe pisać nowy rozdział swojej historii. W tę Bożonarodzeniową Noc, niech Indywidualność każdego z nas błyśnie jak gwiazda na niebie, tworząc niepowtarzalny pejzaż naszej wspólnej podróży. Równowaga, jak taniec na skrzydłach aniołów, niech podnosi nas ponad ziemskie troski, dając nam szansę zanurzenia się w harmonii chwili. Afirmacja Różnorodności niech kwitnie jak magiczny ogród, gdzie każdy kolor, każdy ton, tworzy melodię jedności, jaką łączy nasze serca. W Dialogu, niech nasze słowa staną się jak migotliwe światełka, rozświetlając drogę do głębszego zrozumienia, a spojrzenie Drugiego niech mówi więcej niż tysiąc słów. Równoważność i Szacunek, jak delikatna szminka na policzkach, niech podkreślają piękno naszych relacji, zamiast zacierania konturów władzy i przemocy. Cielesność i Żywotność, niech pulsują jak bicie serca, przypominając nam o naszej ludzkiej istocie i pięknie zanurzania się w chwilach zmysłowego istnienia. Otwartość niech będzie jak rozpakowywanie prezentów – z ciekawością i radością, odkrywając skarby, które kryją się w nas samych i w innych.

Wesołych Świąt, kochani! Niech ta magia świąteczna zagości w Waszych sercach, rozpalając płomień miłości, zrozumienia i prawdziwej Gestaltowej wspólnoty.

Z serca,

Zespół Łódzkiej Szkoły Psychoterapii Gestalt