Spotkanie dotyczące Międzynarodowej Konferencji IAAGT. Niezwykła okazja dla praktyków gestalt do dyskusji na temat aktualnych zagadnień.

Temat:
Spotkanie networkingowe dotyczące Międzynarodowej Konferencji IAAGT w Verocruz
Termin:
21 września 2024 12:00 - 21 września 2024 21:00
Miejsce:
Siedziba Łódzkiej Szkoły Gestalt, ul. Piotrkowska 125, Łódź
Język:
Języki konferencji: angielski, hiszpański | Języki spotkania: polski, rosyjski, angielski
Dni warsztatu:
Dla kogo:
Dla wszystkich specjalistów zajmujących się terapią gestalt
Ilość godzin:
9 godzin (w tym przerwa na lunch 1,5h)
Grupa:
maksymalnie 30 osób
Tłumaczenie:
Polskie, angielskie, rosyjskie
Free choice:
Opis wydarzenia:

Spotkanie dotyczące Międzynarodowej Konferencji IAAGT w Verocruz (Meksyk) pt. „Restarting Collaboration in Reflection and Creation” – Łódzka Szkoła Gestalt serdecznie zaprasza na omówienie tematów konferencji!

Spotkanie networkingowe - Międzynarodowa Konferencja IAAGT w Verocruz w Meksyku

Szanowni Państwo,

Mamy ogromny zaszczyt wziąć udział w inicjatywie International Association for Advancement of Gestalt-Approach (IAAGT) i jako Łódzka Szkoła Gestalt stać się gospodarzem spotkania praktyków gestalt, którzy z różnych powodów nie mogą przybyć na konferencję IAAGT w Verocruiz (Meksyk). Temat konferencji to „Restarting jointness in a comprehension and creation”, wydarzenie odbywa się 18-21 września 2024.

Spotkanie networkingowe dotyczące Międzynarodowej Konferencji IAAGT

21 września w sobotę w godzinach 12.00-21.00 CET zapraszamy do wzięcia udziału w spotkaniu networkingowym z dyskusją wokół tematów konferencji. Będziemy zachęcać do zbadania swojego miejsca i roli w międzynarodowej przestrzeni Gestalt, do nawiązania kontaktu z tym, co obecnie jest najbardziej aktualne, ważne i zaciekawiające w pracy terapeuty Gestalt.

Program spotkania networkingowego w Łódzkiej Szkole Gestalt:

• 12:00-12:30 Powitanie, wprowadzenie do programu
  • 12:30-14:00 Przedstawienie się uczestników, dzielenie się oczekiwaniami, poszukiwanie osoby reprezentującej grupę
  • 14:00-14:30 Prezentacja IAAGT i konferencji w Meksyku: „Poszukiwanie połączenia”
  • 14:30-16:00 Przerwa obiadowa
  • 16:00-18:00 Dyskusja grupowa „Społeczność tu i teraz: wartości i warunki przynależności”
  • 18:00-19:30 Eksperyment „Ja jako współtwórca, współwyobrażający”
  • 19:30-20:30 Transmisja na żywo z konferencji w Meksyku: wiadomości ze spotkań networkingowych w różnych krajach
  • 20:30-21:00 Pożegnania i uściski

Link do międzynarodowej konferencji IAAGT znajduje się tutaj.

Zostało tylko 18 miejsc
Dokument sprzedaży dla: