LSG-Club: Terapia dla terapeutów - zamknięta grupa terapeutyczna; 4-5 spotkań w roku; stacjonarnie w Łodzi; języki: angielski i rosyjski.

Temat:
LSG-Club: Terapia dla terapeutów - międzynarodowa grupa terapeutyczna
Prowadzący:
Termin:
21 stycznia 2024 10:00 - 23 stycznia 2024 18:00
Miejsce:
Siedziba Łódzkiej Szkoły Gestalt, ul. Piotrkowska 125, Łódź
Język:
Angielski
Dni warsztatu:
Niedziela, poniedziałek, wtorek
Cena:
Dla kogo:
Dla psychoterapeutów i psychoterapeutów w szkoleniu
Ilość godzin:
każde spotkanie to 20 godzin szkoleniowych
Płatność:
4 x 900 - Pierwsza rata płatna w terminie 7 dni od wysłania formularza. Kolejne 9 rat płatne do 14 dni przed każdym spotkaniem od kwietnia do listopada 2024 roku. (Płatność na numer konta bankowego lub przez konto PayPayl - Szczegóły w treści wydarzenia)
Tłumaczenie:
Rosyjski
Free choice:
Opis wydarzenia:

Międzynarodowa grupa terapeutyczna LSG-Club: Terapia dla terapeutów. Prowadzi Marten Bos (Holandia)

Od kilku miesięcy pracujemy w Łódzkiej Szkole Gestalt z terapeutami i terapeutkami z Białorusi i Ukrainy, korzystając z tego, że Polska jest bezpiecznym miejscem dla emigrantów z tych krajów. Pojawiło nam się marzenie, aby nie tylko organizować coś dla naszych kolegów, którzy byli zmuszeni opuścić swoje domy, ale żeby zacząć być w przestrzeniach terapeutycznych razem (polscy, białoruscy i ukraińscy terapeuci) i czerpać od siebie nawzajem jak najwięcej.

Jedyna trudność to trudność językowa. Pomyśleliśmy jednak, żeby spróbować trochę ją ominąć i do grupy rosyjskojęzycznych terapeutów i terapeutek zaprosić kolegów i koleżanki z Polski, którzy mówią po angielsku lub rosyjsku.

Grupa pod nazwą LSG-Club: Terapia dla terapeutów będzie pracować stacjonarnie w formacie „terapia dla terapeutów” i rozpocznie się 21-23 stycznia 2024 roku w Łodzi, w siedzibie Łódzkiej Szkoły Gestalt przy ulicy Piotrkowskiej 125.

Celem LSG-Club jest stworzenie przestrzeni do pogłębiania świadomości własnej Uczestników. Profesjonalne otoczenie z różnych krajów (Polska, Białoruś, Ukraina, Holandia) pozwoli poszerzyć kontekstualne i znaczeniowe pole grupy. Będzie również sprzyjać  intensywnej i bezpiecznej interakcji między uczestnikami a także umożliwi głębokie zanurzenie się w proces grupowy.

Prowadzący grupę: Marten Bos, terapeuta i superwizor EAGT, trener Holenderskiego Instytutu Gestalt (NSG).

Kryteria dołączenia do grupy:

– minimalny poziom wykształcenia to ukończone 2 lata szkoły psychoterapii gestalt;

język angielski lub rosyjski na komunikatywnym poziomie; – posiadanie aktywnej praktyki (co najmniej 3 klientów na tydzień);

– brak konfliktów ról/relacji, które mogłyby zakłócać dynamiczne procesy z innymi uczestnikami grupy.

– wypełniając formularz deklarują Państwo obecność w rocznym cyklu oraz opłatę każdego ze spotkań (bez względu na frekwencję – podzieloną na raty po 900 zł)

Format grupy:

zamknięta grupa terapeutyczna (do 15 osób);

– 4-5 spotkań w roku (co 2,5-3 miesiące; planowo 10 spotkań);

– grupa będzie odbywać się stacjonarnie w Łodzi, w Łódzkiej Szkole Gestalt;

– języki grupy: angielski z tłumaczeniem na rosyjski.

Daty najbliższych spotkań:

• 21-23 stycznia 2024
  • 28-30 kwietnia 2024
  • 16-18 września 2024
  • 10-12 listopada 2024

Koszt uczestnictwa: 900 złotych/spotkanie

Pierwsza rata płatna w terminie 7 dni od wysłania formularza. Kolejne 3 rat płatne do 14 dni przed każdym spotkaniem od kwietnia do listopada 2024 roku.

Aby wziąć udział w grupie, skontaktuj się z koordynatorkami programu:

Płatność:

Płatność przez PayPal tutaj: https://paypal.me/lodzkaszkolagestalt?country.x=PL&locale.x=pl_PL

Lub na rachunek bieżący: 63 2490 0005 0000 4500 7551 4132 AliorBank, Swift ALBPPLPW, IBAN 63 2490 0005 0000 4500 7551 4132 (KM Studio, Marcin Ślifirski).

Termin rejestracji upłynął 21 stycznia 2024 00:00