Webinar - Peter Philippson - Aktywność w terapii Gestalt. | Bezpłatne wydarzenie w Łódzkiej Szkole Gestalt. 11.07.2023, g. 17:00 – 19:00

Webinar – Peter Philippson: aktywność w terapii | bezpłatne wydarzenie w Łódzkiej Szkole Gestalt. Zapraszamy serdecznie.

Temat webinaru: The Active Principle in Gestalt Therapy – Zasada Aktywności w terapii Gestalt

Organizator: Łódzka Szkoła Gestalt

Termin: 11.07.2023

Dzień webinaru: Wtorek: 17:00 – 19:00

Webinar skierowany jest do psychologów i psychoterapeutów. Odbędzie się na platformie zoom. Prowadzony będzie w języku angielskim i tłumaczony na język polski. Liczba miejsc ograniczona! Zgłoszenia przyjmujemy mailowo: [email protected]. Niezbędne do zgłoszenia jest podanie imienia i nazwiska.

Webinar – Peter Philippson – opis wydarzenia:

W teorii „self” terapii Gestalt, „ja” i „inny” przyjmują swoją formę w akcie kontaktowania się, a nie w preegzystującym „ja”, które następnie nawiązuje kontakt. Podczas gdy teorie wcześniej istniejącego „ja” muszą pokazywać, w jaki sposób takie „ja” może się zmienić, w teorii Gestalt zmiana jest zawsze dostępna, a pytanie dotyczy tego, w jaki sposób utrzymujemy poczucie osobistej ciągłości – i kiedy ta ciągłość staje się problematyczna, pozostawiając nas działających w znajomy i bolesny sposób. Podczas tego warsztatu zostanie przedstawiona teoria i praktyka pracy z klientami w oparciu o to rozumienie. Będzie czas na osobistą pracę, dyskusję i ćwiczenie umiejętności.

Pełny opis webinaru, termin, zgłoszenia oraz pozostałe informacje organizacyjne dostępne są TUTAJ.